Ir spektroskopijos laboratorinis darbas


Ir spektroskopija. Optine spektroskopija. Uv spektroskopija. Ftir spektroskopija. Spektroskopiniai metodai. Spektroskopija uv. Spektroskopijos metodai. Uv spektroskopiniai metodai. Optines spektroskopijos. Magistro darbai spektroskopiniai metodai.

Ir spektroskopijos laboratorinis darbas. Spektroskopinių metodų yra labai daug. Visi jie remiasi tuo pačiu princi¬pu - tam tikromis sąlygomis medžiagos gali arba absorbuoti, arba išspinduliuoti tam tikros rūšies energiją. Elektromagnetinis spinduliavimas apibūdinamas energiniais arba banginiais parametrais. Eksperimento metu gauti spektrai rodo priklausomybę tarp spinduliavimo ar sugėrimo intensyvumo ir energijos (spinduliavimo bangos ilgio). Pagal spinduliuojamų bangų ilgio intervalą skiriama gama, rentgeno, optinė ir radijo spektroskopija (bmr). Optinė spektroskopija dar skirstoma į matomojo, infraraudonojo ir ir ultravioletinio uv spinduliavimo spektroskopiją. Spektriniai metodai gerai papildo rentgenografinius metodus. Jie gali duoti informacijos apie atomų koordinacinius skaičius, molekulių simetriją, kristalų defektus arba priemaišinių atomų dalyvavimą. Šie metodai gali būti panaudoti ne tik kristalinėms, bet ir amorfinėms kietoms medžiagoms tirti.
  • Statyba Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (294 žodžiai)
  • Sarunas
  • Ir spektroskopijos laboratorinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ir spektroskopijos laboratorinis darbas. (2012 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ir-spektroskopijos-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:15
×