Įrankių ir prietaisų skirtų autoservisams pardavimas verslo planas


Verslo plano santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės informacija.Charakteristika. Įmonės vieta. Įmonės verslo pobūdis, tikslas ir pranašumas. Paslaugos aprašymas. Jos tiekimas. Rinka ir rinkodara. Konkurencija. Marketingo veiklos planas. Kainų nustatymas. Reklama ir skatinimas. Paslaugos teikimo organizavimas. Valdymas. Finansinis planas.


Paslauga bus teikiama visiems vartotojams, kurie nori įsigyti įrankius ir įrenginius.

“MasterTools ” kaip ir kitos įmonės turi savų trūkumų ir privalumų. Šios įmonės trūkumas tas, kad ji įsikūrusi labai nepalankioje vietoje, miesto gale kur nėra didelio eismo. Be to, ši įmonė taip pat dirba nebe pirmuosius metus, taigi ir įrengimai ir įrankiai jau yra pasenę. Šios įmonės darbuotojai per paskutiniuosius metus nesilankė tobulinimosi seminaruose, jų žinios yra šiek tiek pasenę, nes keičiasi technologijos bei dirbimo procesai.

Norėdami, kad kuo greičiau prekės būtų pripažintos vartotojams, tai įmonė jas reklamuos spaudoje, be to prekėms bus teikiamos nuolaidos.

Veiklos pradžioje, nustatydami prekių kainas, taikysime nenuostolingumo metodą, tačiau jei konkurencinė kaina bus daug aukštesnė, žinoma, mūsų prekės įkainis kils.

Įmonė teikdama minėta paslaugą garantuoja įrankių kokybę, už priimtiną kainą, klientui patogiu laiku.

Nustatyti naujos ar nenaujos prekių kainos yra vienas atsakingiausių sprendimų.

Vartotojus – kokių prekių jie pageidauja, koks jų ryšys su konkurentais ir kt.

Veiklos pradžioje, nustatydami prekių kainas, taikysime nenuostolingumo metodą, tačiau jei konkurencinė kaina bus daug aukštesnė, aišku, mūsų prekių įkainis kils.

Atsižvelgiant į kliento reikalavimus kokybei kaina bus didinama. Taigi, jeigu klientas norėtų, kad prekė būtų gaunama žymiai greičiau negu jam siūloma kiti konkurentai tai įkainis padidės, nors ir nelabai žymiai.

Pirmaisiais įmonės veiklos metais reklamai bus skiriama daug lėšų ir dėmesio. Įmonę reklamuos gerai nuo pagrindinio kelio matoma iškaba. Taip pat bus dedami skelbimai laikraščiuose „Utenis“, „Utenos Žinios“,ir kt. Žmonės galės paskaityti dalinamas skrajutes apie įmonės veiklą, o klientai gaus įmonės vadovo vizitines korteles, kurie dėl neaiškumų galės kreiptis ir bus suteikiama visa norima informacija. Sukursim savo internetine svetaine „Autoiranga“.

Pasirinkus atidaryti automobilio įrankių įmonę Utenos mieste, buvo atsižvelgta į tai, kad šiame mieste dar nėra nė vienos tokio pobūdžio įmonės. Tad tai padidina galimybę greitai ir užtikrintai plėsti savo teikiamą paslaugos ratą aplinkiniuose miestuose.

Įmonei rengti bus įsigyta įrangos, skirta pardavimui. Galingesnis kompiuteris užtikrins efektyvesnę rengimo spartą ne tik įmonės patalpoje, bet ir bet kur kitur, kadangi bus nupirktas ir nešiojamasis kompiuteris. Tokiu atveju įmonės vadovas klientui galės pasiūlyti platesnį įrankių asortimentą.

Įrankius įmonės vadovas galės įsigyti nuo konkurentų esančiose gretimų rajonų parduotuvėse.

Įmonei vadovaus vienas asmuo, kuris bus direktorius, atsakingas už visas įmonės valdymo dalis. Direktorius ir darbuotojas ieškos klientų, direktorius bus atsakingas už reklamą. Buhalterijai užtikrint bus samdoma darbuotoja ne visu etatu. Įmonės darbo laikas bus nuo pirmadienio iki šeštadienio, darbo valandos nuo pirmadienio iki penktadienio 8.00 val. iki 18.00 val., šeštadienį darbo valandos bus nuo 8.00 val. Iki 14.00 val..

Atskaičius visus mokesčius direktoriaus atlyginimas sieks 800 Eur. per mėnesį, darbuotojo atlyginimas 350 Eur. per mėnesį, buhalterės atlyginimas 180 Eur. per mėnesį. Kadangi ateityje planuojama plėsti įmonės veiklos sritį, atsiras galimybė įdarbinti daugiau darbuotojų, sumažinant nedarbingumo lygį Utenos mieste ir netgi gal Utenos rajone.

Pardavimų prognozė 2016 m. (kai daug skirtingų rūšių prekių ar paslaugų, pardavimų prognozės pateikiamos atskirai kiekvieniems metams)

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (3243 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Įrankių ir prietaisų skirtų autoservisams pardavimas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įrankių ir prietaisų skirtų autoservisams pardavimas verslo planas . (2017 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/irankiu-ir-prietaisu-skirtu-autoservisams-pardavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 20:35
×