Įrankių nuoma verslo planas


Įrankių nuoma verslo planas.


Visos įplaukos atitenka vienam asmeniui, pajamos dvigubai neapmokestinamos;

Atsižvelgiant į mūsų klientus ir jų poreikius, įrankių nuomos rinkos teritorija gali būti gana didelė, t.y. net visa Vilniaus teritorija. Tik fizinių asmenų nuomos rinka yra ribota.

Dėl Rusijos krizės ir pablogėjusios bendros situacijos statybos rinkoje, įmonių užsakymų kiekis sumažėjo, tuo pačiu sumažėjo jų perkamoji galia. Galimybės nupirkti brangius įrankius šiuo momentu yra ribotos. Todėl įrankių nuomos galimybės yra potencialiai didelės. Šiai dienai prognozės yra nepalankios ir numatoma, kad ir toliau statybinių organizacijų pajamos augs lėtai. Sprendžiant iš panašios situacijos Kaune ir įrankių nuomos rezultatų nuomos rinka auga ir plečiasi. (Priedas nr.2)

Anot dienraščio “Lietuvos rytas” šalies ekonominę sveikatą rodantis statybų verslas sirguliuoja. Statybos ir montavimo darbų apimtis 1999 metais, palyginti su 1998 metais, sumažėjo 16.4%.

Šunys - tai SVV, esantys statiškoje arba nykstančioje rinkoje ir valdantys nedidelę rinkos dalį. Anot modelio, tai yra blogiausia situacija matricoje. Šunys yra nuolatiniai pinigų srauto vartotojai, atimantys neproporcingai didelę dalį kompanijos laiko ir pinigų.

Jei įmonė dirba skirtingose sferose ji gali panaudoti Bostono matricą, kad nustatytų savo padalinių vietą rinkoje. Tuo pačiu gali sureguliuoti piniginius srautus ir investicijas tarp padalinių. Mūsų įmonėje galima išskirti keturias autonomines sferas (arba kitaip padalinius), nes kiekviena jų turi atskirus biudžetus, ilgalaikius tikslus bei jų pasiekimo būdus:

Mūsų atveju, panaudojant matricą, tuos padalinius galima išdėstyti taip:

Kaip matote iš matricos, didmeninė (1) ir mažmeninė (2) prekyba yra užkariavusios sąlyginai didelę rinkos dalį, o įrankių servisas (4), dėl to, kad yra vienintelis parduotų įrankių aptarnavimo centras, užima labai gerą vietą. Šie padaliniai užtikrina įmonės pajamas. Dėl ekonominio nuosmukio rinkoje didmeninės (1) ir mažmeninės (2) prekybos augimas yra lėtas, o visai neseniai į marketingą ir personalą investuotos lėšos dar neatnešė rezultatų. Visai kitokia situacija įrankių serviso padalinyje (4). Optimizuotas atsarginių detalių sandėlis, aukšta darbuotojų kvalifikacija ir greitas bei kokybiškas aptarnavimas leido užimti stiprią poziciją.

Kitokia situacija yra nuomos (3) padalinyje. Konkurencija ir santykinai maža nuomos rinkos dalis (įmonė įrankių nuomos paslaugos Vilniuje ankščiau neteikė) neleidžia iškart užimti gerą poziciją. Šiuo atveju padalinys reikalauja investicijų. Bet dėl krizės rinkoje šis padalinys turi labai geras galimybes pereiti iš “laukinių kačių” į “žvaigždės” arba “pinigų karvių” rinkos dalį.

pastovius klientus Vilniuje, kurie turi nepakankamą įrankių skaičių arba tam tikrais atvejais (įrankių vagystės, remontai ir t.t.) jaučia papildomų įrankių stygių. Tai pagrinde didelės statybinės įmonės, tokios kaip “Ranga 4”, “Erama”, “Linova”, “Skala” ir kitos.

įmones, kurių pagrindinės būstinės yra kituose miestuose. Dėl atliekamų darbų Vilniuje yra reikalingi papildomi įrankiai, kuriuos iš savo miesto vežti yra netikslinga.

nedideles statybos ir renovacijos įmones ir pagal patentus dirbančius asmenis, kurie neturi pakankamai apyvartinių lėšų įrankių įsigijimui;

fizinius asmenis iš netoliese esančių mikrorajonų.

Su klientais yra sudaromos ilgalaikės arba trumpalaikės nuomos sutartys. Atsiskaitymas už paslaugas vyksta grynais arba banko mokėjimo pavedimu, galimas 5 – 30 dienų mokėjimo atidėjimas.

Klientas gali išsinuomoti įrankį mūsų biure arba pagal jo pageidavimą už papildomą mokestį įrankis bus pristatytas į nurodytą vietą.

Planojamos Vilniaus padalinio pajamos 2000 metais yra apie 3000000 Lt. Nuomos padalinio dalis sudaro apie 10 %. Todėl bendrų reklamos išlaidų dalis sudaro taip pat apie 10%.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (4427 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Įrankių nuoma verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Įrankių nuoma verslo planas. (2016 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/irankiu-nuoma-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 21:02
×