Įrengimų parinkimas, naujų technologijų pritaikymas


Įrengimų parinkimas , naujų technologijų pritaikymas Konditerinė tunelinė krosnis PTG 016 600 Elcal , Lenkija. PTG 016 Atraminiai rėmai. Kepimo kamera. Pavarų sistema. Kaitinimo elementas. Kontrolės ir matavimo prietaisai. Konvejerio juosta. Kaina 20000 € konditerinė dujinė tunelinė krosnis pkm 5c sl. Kaina 30000 € Išvados.


Tunelinė konditerijos krosnis skirta plačiam konditerinių gaminių asortimentui –trapių sausainių, keksų, meduolių, biskvitų ir įvairių kitų gaminių 280oC temperatūroje, kepant 5-25min.

Tunelinė krosnisnis gali būti naudojama vienoje eilėje kartu su kartu su glazuravimo mašinomis, dekoravimo mašinomis, aušinimo tuneliu, formavimo prietaisu ir kitais panašiais įrenginiais.

Tunelio krosnies sudaryta iš keturių arba daugiau atskirų sekcijų sujungtų tarpusavyje: atraminiai rėmai, ant kurių sumontuotos kepimo kameros, dujų paskirstymo kanalas, transporteris, transporterio pašildymo zona su gartraukiu, krosnies kaitinimo zonos (dujų degikliu). Krosnis yra įrengta su kontrolės-stebėjimo prietaisu ir valdymo skydu.

Tunelinė krosnis yra pagaminta iš rūgštims atsparių plieno lakštų, įrengta su automatiniu įtampos reguliavimu, pozicijos ir diržo greičiu, kepimo reguliavimu. Kepimo kamera yra izoliuota su mineraline vata ir padengta nerūdijančio plieno lakštais, kurie suteikia prietaisui estetinę išvaizdą.

Atraminiai rėmai sukonstruoti iš uždarų profilių ir turi standartinius matmenis kurių ilgis yra 4 m.

Apatinė ir viršutinė kameros dalys – tai šildantys kanalai, per kuriuos eina dujos. Ant apatinės kameros dalies paviršiaus įmontuoti pusrutuliniai profiliai ir ketaus linijos, ant kurių juda juosta. Papildomai ant kiekvienos tunelinės krosnies sekcijos yra įrengtas oro judintojas, kuris garantuoja priverstinę oro cirkuliaciją kepimo kameroje. Oro cirkuliacijos deka temperatūra ir drėgmė kepimo kameroje pasiskirsto tolygiai.

  • Microsoft Word 487 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (800 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anna
  • Įrengimų parinkimas, naujų technologijų pritaikymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įrengimų parinkimas, naujų technologijų pritaikymas. (2017 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/irengimu-parinkimas-nauju-technologiju-pritaikymas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugsėjo 20 d. 14:53
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema