Irvin D Yalom ,,Meilės budelis'' knygos aprašymas


Irvin D Yalom ,,Meilės budelis''.


Aš nemėgstu skaityti knygų. Mieliau laiką praleisiu draugų būryje, mieste ar tiesiog žiūrint televizorių. Kad prisiversčiau skaityti knygą ji turi būti tikrai labai gera, arba privaloma mokykloje. Irvino „Meilės budelį“ nusipirkau po vienos psichologės rekomendacijos, neva tai puiki knyga, atskleidžia daygybę psichologijos niuansų ir panašiai. Aš labai domiuosi psichologija, tad pamaniau, kad tai bus puiki proga praplėsti akiratį šioje srityje. Aš šios knygos nepriskirčiau grožinei literatūrai, tačiau ji – novelių rinkinys.

Pirmiausia norėčiau paminėti, kad joje atsiskleidžia daygybė žmogiškųjų ir egzistensinių vertybių. Nagrinėjamos kasdieniškos problemos, tačiau jos nėra tiesiog analizuojamos. Šioje knygoje vyksta pokalbis tarp psichoterapeuto ir jo klientų. Ir būtent iš tų pokalbių atsiskleidžia, kokie skirtingi yra žmonės, kaip skiriasi jų mąstymas, vertybės bei baimės. Irvinas, kaip rašytojas, moka pateikti kiekvieną pokalbį labai išsamiai, savo mintis taip pat dėsto aiškiai ir suprantamai, tad lengva suvokti, ką iš tiesų jaučia pagalbos ieškantis žmogus. Klientų problemos labai skirtingos : vienas negali išmesti senų laiškų, kitas nesugeba kovoti su noru būti dėmesio centre, sekančią kankina ilgos psichoterapijos bei valgymo sutrikimai, dar viena iš pacienčių negali atsigauti po rankinuko vagystės. Kartais nesusimastai, kaip žmogų gali paveiki vienokie ar kitokie gyvenimo atsitikimai, tačiau aišku viena – jeigu mintys apie tai trukdo normaliai gyventi, čia yra kažkas daugiau nei kasdieninis nesėkmingas, o kartais sėkmingas įvykis.

  • Lietuvių kalba Aprašymas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (988 žodžiai)
  • Greta
  • Irvin D Yalom ,,Meilės budelis'' knygos aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Irvin D Yalom ,,Meilės budelis'' knygos aprašymas. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/irvin-d-yalom-meiles-budelis-knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 19:03
×