Įsakymų komandiruočių klausimais rengimas


Įvadas. Įsakymų komandiruočių klausimais rengimas. Komandiruotės sąlygos. Įsakymų pavyzdžiai. Išvados.

Įsakymas yra vienas iš svarbiausių įmonės dokumentų, kurio pagalba užtikrinama vidaus įmonės tvarka. Šiame rašto darbe tyrinėsiu įsakymus, kurie skirti darbuotojus išsiųsti į komandiruotes. Šio pobūdžio įsakymai labai svarbūs, nes nėra įmonės, kurioje darbuotojai nevyktų į komandiruotes.

Šio darbo objektas yra – „Įsakymų komandiruočių klausimais rengimas“.

Šio darbo darbo tikslas yra – išanalizuoti įsakymų komandiruočių klausimais rengimą.

išsiaiškinti kaip teisingai rašyti įsakymus komandiruočių klausimais;

Taip pat šiame rašto darbe pateiksiu įstatymus kuriais remiantis rengiami įsakymai, išanalizuosiu visus svarbiausius aspektus, kuriuos reikia žinoti rengiant įsakymus dėl vykimo į komandiruotes.

Pagal žodyną įsakymas yra oficialus valdymo organo ar vadovo paliepimas ką nors vykdyti. Komandiruotės įsakymas yra būtinas tam, kad darbuotojas galėtų išvykti į kelionę. Jame turi būti numatytas kelionės tikslas, vietovė, trukmė, skiriamas avansas ir nurodomas pavaduojantis asmuo, jei yra būtina. Pasirašytas dokumentas registruojamas. Tam naudojamas registras, į kurį įrašoma įsakymo data ir numeris, jo trumpas turinys, įsakymą pasirašiusio vadovo pareigos. Komandiruočių įsakymai registruojami ir segami atskirai. Būtina paminėti, kad komandiruočių klausimus įmonėje sprendžia kanceliarija, personalo skyrius ar atskiras darbuotojas. Tačiau neretai įmonėse kyla nesusipratimai kas yra atsakingas už komandiruočių įsakymus, todėl įmonės vidaus tvarkose turi aiškiai aprašytą kas atsakingas už įsakymų rengimą, finansinę apskaitą ir saugojimą.

Kiekvienam darbuotojui yra tekę vykti į komandiruotę, t.y. atlikti vadovo nurodytą užduotį kitoje vietoje nei darbo vieta. Yra darbu kur komandiruotės sudaro didžiąją laiko dalį, tačiau darbas dirbamas kelionėje, lauko sąlygomis ar kitokio pobūdžio kilnojamasis darbas nėra komandiruotė. Pirmiausiai darbdavys su darbuotojų pasirašydamas sutartį turi numatyti, kad darbas reikalaus dažniau vykti į komandiruotes, tai turi būti minima tiek darbo sutartyje, tiek ir pareigybės aprašyme.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 382 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1385 žodžiai)
  • Marina
  • Įsakymų komandiruočių klausimais rengimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Įsakymų komandiruočių klausimais rengimas. (2015 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/isakymu-komandiruociu-klausimais-rengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:09
×