Išbandymas priimant į darbą


Įvadas. Išbandymas priimant į darbą. Bandomasis laikotarpis ir jo teisinė pusė Kas yra bandomasis laikotarpis. Bandomasis laikotarpis ir jo pratęsimas. Darbuotojo vertinimas. Neteisėto atleidimo iš darbo padariniai. Asmeninė patirtis- bandomasis laikotarpis. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.

Mano pasirinkta referato tema- „Išbandymas priimant į darbą“. Kol nepradėjau dirbti, su šia tematika neteko susidurti. Tačiau visada maniau, kad išbandymas- tai tam tikras laikotarpis, kurio metu darbdavys kandidatą pretenduojantį į tam tikrą darbo vietą, supažindina su esamomis sąlygomis, numatomais darbais ir vidaus taisyklėmis, taip pat patikrina ar jis yra tinkamas šiam darbui, o būsimasis darbuotajas susipažinęs su aplinka gali lengviau apsispręsti, ar šis darbas tikrai jam. Atrodo neapsirikau, oficialus terminas skamba taip:

2014m. Spalio 1d. pradėjau dirbti sandėlio vadybininke UAB „Nieko Rimto”. Atėjus į darbo pokalbį teko atsakinėti į įvairius ir provokuojančius klausimus. Įveikus šį etapą ir pradėjus dirbti- turėjau savaitės bandomąjį laikotarpį iki kol pasirašiau galutinę darbo sutartį. Tuo laikotarpiu turėjau galimybę susipažinti su kolektyvu, darbo aplinka, darbo eiga ir savo pareigomis, o darbdavys- progą pamatyti mano stipriąsias ir silpnąsias savybes, kaip aš susitvarkau su iškilusiomis problemomis, stresinėmis situacijomis.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1687 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušrinė
  • Išbandymas priimant į darbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Išbandymas priimant į darbą. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/isbandymas-priimant-i-darba.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:47
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo