Išbandymų kelias


Gyvenimo isbandymai rasinys. Gyvenimo isbandymai. Isbandymai zmogaus gyvenime bausme ar dovana. Baimes akys placios rasinys. Isbandymai zmogui bausme ar dovana. Gyvenimo kelias rasinys. Isbandymai zmogui - bausme ar dovana?. Baimes akys placios pasakecia. Rasinys apie isbandymus. Išbandymai žmogaus gyvenime.

Jaunas žmogus žiūrėdamas į spinduliuojantį gyvenimo tolį dažniausiai nepastebi dygliuoto ir vingiuoto takelio virš bedugnės, kuris į tą tolį veda. Tiktų ir kitas palyginimas: tolimas vandenyno krantas vilioja ir virpina jauną širdį, bet vandenynas platus, gilus ir audringas. Kitą krantą pasieks tik tas, kuris gerai moka plaukti- tas, kuris prieš panirdamas į gilų vandenį sutramdys savo didžiąją baimę.

Vos gimęs kūdikis pirmiausia prisiriša prie savo tėvų ir namų. Gimtieji namai tampa visatos centru, saugiausia tvirtove. Peržengęs namų slenkstį atgal sugrįžta pilna galva minčių apie platų ir pilną įdomybių pasaulį, kuris jį vilioja. Anksčiau ar vėliau turės visam laikui palikti gimtuosius namus. Tą akimirką dar nelengva nujausti, kad daugiau nebepasijus toks išskirtinis ir saugus kaip vaikystėje tarp artimųjų. tiktai vaikystėje ir jaunystėje vejamės iliuzijas kaip raganas ant šluotų . Būdami jauni geidžiame pasaulio pažinimo ir norime patenkinti vidinį smalsumą. Ieškome savo vietos pasaulyje. Staiga pastebime, kad į mūsų nugarą įsmeigtos vilko akys. Taip, tai perveriančios baimės akys.

Baimė eina mums iš paskos visą gyvenimą. Kartais bandome ją apgauti, pergudrauti, bet niekaip nepavyksta visiškai jos atsikratyti. Galbūt todėl, kad žmogus negali būti tikras dėl nieko- viskas yra laikina ir nepastovu. Žmogaus gyvenimas- trapus traputėlis.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (392 žodžiai)
  • Išbandymų kelias
    10 - 1 balsai (-ų)
Išbandymų kelias. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/isbandymu-kelias.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 12:29
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo