ISDN tinklų panaudojimas skaitmeninei infomrmacijai perduoti


Isdn tinklų panaudojimas skaitmeninei informacijai perduoti. Yra du pagrindiniai isdn serviso tipai. Isdn taikymas. Interfeisai. Yra trys isdn servisų tipai. Isdn numeravimas ir adresavimas. Adresų patikrinimas. Paskirties adreso ir sub adreso patikrinimas. Šaltinio adreso patikrinimas. Bra ir pra numeravimas. Sub (sub adresavimas ). Isdn pranašumai.

Integrated - visuminis, Per isdn galima naudotis visų telekomunikacijų tinklų teikiamomis paslaugomis ir galimybėmis bei kitomis isdn paslaugomis ir funkcijoms.

Services – tai paslaugos, nes šis tinklas orientuotas į įvairiapusių paslaugų pateikimą vartotojui.

Digital – tai skaitmeninis, Informacijos perdavimas yra skaitmeniniisdn yra didelio greičio skaitmeninė telefoninė tarnyba. Isdn šiandieninius analoginius tinklus perveda į skaitmeninę sistemą. Isdn gali paspartinti informacijos perdavimą internete ar lan tinkluose tarp nutolusių jungčių.

Isdn, kurie skirti integruotoms skaitmeninių tinklų tarnyboms, yra skaitmeninių telefoninių ryšių sistema, kuri buvo išvystyta per dešimtį metų. Ši sistema leidžia perduoti duomenis pasauliui, naudojant end-to-end skaitmeninę jungtį. Isdn pagalba, balsas ir duomenys yra perduodami b kanalais 64 kb/s greičiu. D kanale ( duomenų ) duomenys perduodami 16 arba 64 kb/s, priklausomai nuo serviso tipo. D kanalas - tai isdn susisiekimo kanalas, naudojamas, siunčiant informaciją tarp isdn įrenginių ir isdn pagrindinės įstaigos komutatoriaus. Pažymėtina, kad isdn terminologijoje kilobitas reiškia 1000 bitų, bri susideda iš dviejų 64 kb/s b kanalų ir vieno 16 kb/s d kanalo. Pagrindinis servisas yra skirtas patenkinti daugumos individualių vartotojų poreikius. Standartiškai ši linija žymima 2b+d.

Pri yra skirtas vartotojams - profesionalams su didesniais poreikiais. Jav ir japonijoje kanalo struktūra susideda iš 23 b kanalų ir daugiau kaip vieno 64 kb/s d kanalo, tai iš viso 1536 kb/s. Europoje pri susideda iš 30 b kanalų ir daugiau kaip vieno 64 kb/s d kanalo, tai iš viso 1984 kb/s. Taip pat galima palaikyti įvairiarūšes pri linijas su vienu 64 kb/s d kanalu, naudojant nfas ( non-facility associated signaling ). Standartiškai ši linija žymima 30b+d.

Bri sąsajos vartotojai gali turėti vieną arba du telefono numerius. Jei Lietuvos telekome užsakomi du telefono numeriai, vienas telefono numeris atitinka vieną b kanalą. Prie vienos bri sąsajos galima prijungti iki galinių įrenginių, iš kurių galima naudotis vienu metu. Ko reikia norint tapti Lietuvos telekomo isdn bra abonentu?.

Isdn – tai skaitmeninė abonentinė linija, kuriai naudojama paprasčiausia varinių laidų pora, kaip ir paprastai telefono linijai. Abonento patalpose įrengiamas nt-1 (network terminal) – tinklo terminalas arba dar vadinama tinklo baigtis, o prie jos jungiami abonento įrenginiai.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2010 m.
  • 8 puslapiai (2049 žodžiai)
  • Leonora
  • ISDN tinklų panaudojimas skaitmeninei infomrmacijai perduoti
    10 - 3 balsai (-ų)
ISDN tinklų panaudojimas skaitmeninei infomrmacijai perduoti. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/isdn-tinklu-panaudojimas-skaitmeninei-infomrmacijai-perduoti.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 24 d. 00:27
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo