Išgiedota biblija: klausimai ir atsakymai


Išgiedota biblija ps klausimai 14 taškų. Retorinis kreipinys ir Retorinis sušukimai ir išvardijimai. Pirma dalys skirta dievui , o antra žmogui ir juo vaidmeniui dievo sukurtame pasaulyje. Ji stebina tai , kad žmogus panašus į dievą ir tik truputį skiriasi. „ Tu padarei jį truputį žemesnį už save “. Primena pasakojimą apie pasaulio sukūrimą , nes šiuose kuriniuose pasakojama apie dievo darbus ir jo begalinę meilę savo darbams. Patvirtina. „ Tu padarei jį savo rankų darbų šeimininku , padėjai visa prie jo kojų “. Kokia atsakomybė tenka žmogui , rūpinantis dievu sukurtu pasaulių.


Visos psalmės skirtos konkrečiam laikui ir progai. 8 psalmė, kaip daugelis kitų, yra skirta Dievo garbei. Kuriomis kalbinės raiškos priemonėmis šlovinamas Kūrėjas? (2 taškai)

Aptarkite psalmės kompoziciją: kuo panašios ir kuo skiriasi I ir II dalys. (2 taškai)

Pirma dalys skirta dievui, o antra žmogui ir juo vaidmeniui dievo sukurtame pasaulyje.

„Dangaus kūnai ano meto Artimųjų Rytų religijose laikyti amžinybės simboliu, bėgančio laiko valdovais, tegu pati Biblija jų ir neapdovanoja dieviškumo aura. Jų akivaizdoje žmogus tik nereikšminga dulkė, pats silpnumas ir laikinumas“, – teigė Julius Sasnauskas. Koks Dievo ir žmogaus santykis giesmės autorių stebina? Atsakymą pagrįskite citata. (2 taškai)

Ji stebina tai, kad žmogus panašus į dievą ir tik truputį skiriasi.

Nes, psalmėje rašoma, kad žmogus artimas dievui, visų juo darbų tiesėjas ir yra žemės gyvybes šeimininkas ir saugotojas

Kurį jau anksčiau skaitytą Biblijos tekstą primena psalmė? Atsakymą pagrįskite dviem argumentais. (3 taškai)

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (324 žodžiai)
  • Mokykla
  • Czxc
  • Išgiedota biblija: klausimai ir atsakymai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Išgiedota biblija: klausimai ir atsakymai. (2021 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/isgiedota-biblija-klausimai-ir-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 11:54
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo