Įsidarbinimo dokumentai pavyzdys


Įvadas. Pagrindiniai įsidarbinimo dokumentai. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Prašymas. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra. Priedai. Priedas. Skelbimas. Priedas. Gyvenimo aprašymas ( CV). Priedas. Motyvacinis laiškas. Priedas. Prašymas priimti į darbą.

Darbo problemos aktualumas. Šiandiena yra labai svarbu, kuo išsamiau ir kokybiškiau save prisistatyti darbdaviui. Nes ekonominė situacija yra gan prasta, o darbdaviai ieško geriausio sau varianto – kvalifikuoto darbuotojo. Todėl šiuo metu įsidarbinimo dokumentams ir jų paruošimui yra skiriamas didelis dėmesys.

Darbo tyriamo objektas. Įsidarbinimo dokumentų ruošimas ir jų ypatybės.

Darbo tikslai. Paaiškinti savarankiško darbo paskirtį, pagrindinius Dokumentų valdymo projektinio darbo rašymo ir įforminimo reikalavimus.

Apie laisvas darbo vietas informaciją galima rasti:

Darbo biržoje. (Čia galite gauti informaciją, kokios kvalifikacijos, išsimokslinimo darbuotojų reikia darbo rinkoje; bedarbiai registruojami darbo biržoje, jiems stengiamasi surasti darbo vietas, o neturint galimybių įsidarbinti siūlomi kvalifikacijos kėlimo  ir persikvalifikavimo kursai, kuriuos baigus padidėja galimybė įsidarbinti).

Įsidarbinimo biuruose. (Už tam tikrą mokestį gali jums surasti darbo vietą, jei jūsų turima kvalifikacija ir išsimokslinimas atitiks darbo rinkos poreikius).

Skelbimuose spaudoje. (Čia jūs galite sužinoti apie laisvas darbo vietą, jei jūsų turima kvalifikacija ir išsimokslinimas atitiks darbo rinkos poreikius).

Apklausiant draugus, gimines, pažįstamus.

Kai kuriose darbo skelbimuose gyvenimo aprašymą prašoma atsiųsti paštu. Iš jo sprendžiama, ar kviesti žmogų pokalbio, ar padėkoti jam už sugaištą laiką ir informuoti, kad jis ne visai tinkamas kandidatas šiai darbo vietai užimti.

Priimamo į darbą asmens pateikiami dokumentai:

Gyvenimo aprašymas vienas iš svarbesnių dokumentų ieškantiems darbo ar galimybės mokytis. Dažniausiai tai pirmas kontaktas su būsimu darbdaviu ar švietimo paslaugų teikėjų, todėl reikia stengtis dokumentą parašyti taip, kad kandidatūra pasirodytų verta dėmesio. (Pvz 2 priedas)

Gyvenimo aprašyme turi būti rašoma:

Išsiplėtus Europos sąjungos erdvei, iškilo būtinumas sudaryti palankias sąlygas įvairių šalių darbdaviams ir dirbantiesiems geriau suprasti vieniems kitų poreikius ir galimybes. Tam tikslui ųgyvendinti buvo sukurtas ir 2005m. sausio 1d. įsigaliojo su asmens kvalifikacija ir kompetencijomis susijęs dokumentų rinkinys – Europass aplankas.

  • Microsoft Word 194 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1937 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Įsidarbinimo dokumentai pavyzdys
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įsidarbinimo dokumentai pavyzdys. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/isidarbinimo-dokumentai-pavyzdys.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 00:26
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo