Isidarbinimo problema, jos sprendimo budai


Isidarbinimo problemos. Isidarbinimo problemos lietuvoje. Isidarbinimo problemos referatas. Įsidarbinimo problema speros.

Problemos aprašymas. Probleminės situacijos priežastys. Apibendrinimas.

Rasos situacija darbe yra kebli, nes problemų atsiradimo priežastys išskirtos kelios. Taip pat problemą dar paaštrina tai, jog mergina neturi jokio ,,užnugario“ bei darbo patirtirties, todėl tuo piknaudžiauja kolegos, jai duodami papildomų užduočių, neįeinančių į jos darbo pareigas. Jei ši problema nebus sprendžiama ir ignoruojama merginos, tuomet tai peraugs į sunkesnę psichologinio spaudimo formą – konfliktą. Loginėje schemoje identifikuotos atskiros problemos, ir jų galimi sprendimo būdai. Pasiūlytas kraštutinis problemos sprendimo būdas – išėjimas iš darbo, tačiau be jo problemą siūlytina spręsti nekreipiant dėmesio į kolegų kandžius pasisakymus, būtinai reikia išlaikyti savitvardą, ugdyti pasitikėjimą savimi, gerai žinoti savo atliekamas pareigas darbe, ginti savo nuomonę(be emocijų), būti geros nuotaikos (jei tai nepavyksta nuoširdžiai, tuomet suvaidinti).

Kaip ir identifikuotų problemų, taip ir jų sprendimo būdų yra ne vienas, todėl sunku išskirti vieną tinkamiausią ir turintį didžiausią teigiamą įtaką, problemos sprendimą. Kadangi Rasai stinga pasitikėjimo savimi, bei jai labai svarbi žmonių nuomonė, todėl geriausius sprendimus siūlyčiau: ugdyti pasitikėjimą savimi, bei nesureikšminti kolegų nuomonės, o susitelkti į darbo atlikimą ir gerą jo kokybę.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (575 žodžiai)
  • Lsvajune
  • Isidarbinimo problema, jos sprendimo budai
    10 - 3 balsai (-ų)
Isidarbinimo problema, jos sprendimo budai. (2012 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/isidarbinimo-problema-jos-sprendimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:15
×