Išilginės ir skersinės trasos profilių sudarymas


Išilginės ir skersinės trasos profilių sudarymas. Tikslas metodiškai projektuoti trasos išilginį ir skersinį profilius. Užduotys. Apskaičiuoti aukščių skirtumus tarp ryšio taškų ir atlikti žurnalo puslapinę kontrolę. Apskaičiuoti ištęsto ėjimo aukščių skirtumų nesąryšį,patikrinti leistinumą, suskaičiuoti pataisas ir jas išdėstyti. Apskaičiuoti ryšio ir tarpinių taškų altitudes. Išbrėžti išilginį profilį ir projektinę liniją, suskaičiuoti projektinės linijos altitudes. Apskaičiuoti nulinių taškų atstumus ir altitudes. Išbrėžti skersinį profilį. Darbo eiga.

Šiuos atsakymus surašome į trasos niveliavimo žurnalo 6 skiltį. Iš kiekvienos stoties gautus atsakymus vedame i vidurkį ir įrašome į 7 skiltį.

Šiuos atsakymus surašome niveliavimo žurnale apačioje. Patikriname ar atsakymai teisingi:

Apskaičiuojame ištęsto ėjimo, kurio pradžia Rp.1 ir pabaiga – Rp.2, aukščių skirtumų nesąryšis pagal formulę:

Kai ėjimo Rp.1 – Rp.2 aukščių skirtumų nesąryšis leistinas, tada skaičiuojame pataisas. Pataisų ženklas turi būti priešingas nesąryšio ženklui. Jis paskaičiuojamas pagal formulę:

Šiame darbe pataisos niveliavimo žurnale parašytos raudona spalva. Pataisyti aukščių skirtumai perašomi į 8 stulpelį.

Pradedame skaičiuoti nuo pirmo reperio altitudės ir užbaigiame antrojo reperio altitude.

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2016 m.
  • 4 puslapiai (430 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nerijus
  • Išilginės ir skersinės trasos profilių sudarymas
    9 - 1 balsai (-ų)
Išilginės ir skersinės trasos profilių sudarymas. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/isilgines-ir-skersines-trasos-profiliu-sudarymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 01:22
×