Išilginės nesimetrijos režimo modeliavimas avarijos momentu


Elektronikos laboratorinis darbas. Darbo tikslas - susipažinti su išilginės nesimetrijos režimo modeliavimo metodika, panaudojant pk skaičiuojamuosius modelius. Užduotis:. Sudaryti sistemos tiesioginės, atvirkštinės ir nulinės sekų skaičiuojamąsias schemas santykiniais vienetais. Sekų skaičiuojamąsias schemas sujungti į kompleksinę atstojamąją schemą, priklausomai nuo avarijos vietos ir pobūdžio. Apskaičiuoti kompleksinės schemos parametrus (šaltinių evj ir varžų reikšmes). Pk programos pagalba surinkti kompleksinę modeliavimo schemą, nustatyti varžų reikšmes. Išmatuoti įtampų ir srovių simetrines dedamąsias. Rezultatus surašyti kompleksinėje modeliavimo schemoje. Pagal išmatuotas įtampų ir srovių simetrinių dedamųjų reikšmes apskaičiuoti avarijos vietos ir nurodytų sistemos taškų realias įtampas ir sroves. Pagal išmatuotas srovių ir įtampų simetrinių dedamųjų reikšmes, apskaičiuoti avarijos vietos ir nurodytų taškų realias sroves ir įtampas.


Darbo apimtis. Sistemos tiesioginės, atvirkštinės ir nulinės sekų skaičiuojamųjų schemų sudarymas santykiniais vienetais. Kompleksinės atstojamosios schemos. Modelio bazinių dydžių parinkimas. Modeliavimo kompleksinės schemos parametrų (varžų, evj ar įtampos) nustatymas. Sistemos mazgų įtampų ir šakų srovių skaičiavimas pagal kompleksinėje modeliavimo schemoje išmatuotas įsudaryti sistemos tiesioginės, atvirkštinės ir nulinės sekų skaičiuojamąsias schemas santykiniais vienetais.

Sekų skaičiuojamąsias schemas sujungti į kompleksinę atstojamąją schemą, priklausomai nuo avarijos vietoišmatuoti įtampų ir srovių simetrines dedamąsias.

Pagal išmatuotas įtampų ir srovių simetrinių dedamųjų reikšmes apskaičiuoti avarijos vietos ir nurodytų sistemos taškų realias įtampas ir sroves.

Pagal išmatuotas srovių ir įtampų simetrinių dedamųjų reikškompleksinės skaičiuojamosiavarijos vietos ir nurodytų sistemos taškų srovių ir įtampų vektorinės diagramos. Realių srovių ir įtampų nustatymas, naudojant vektorines diagramas.

Išilginės nesimetrijos režimo modeliavimas avarijos momentu. (2011 m. Birželio 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/isilgines-nesimetrijos-rezimo-modeliavimas-avarijos-momentu.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 20:05