Įsipareigojimas tėvynei


Isipareigojimas tevynei rasinys. Isipareigojimai tevynei. Įsipareigojimas kas tai. Įsipareigojimo tevynei tema. Martyno mazvydo isipareigojimas tautai. Ar galiu didziotis savo tevyne pagal maironio. Ar zmogus turi isipareigoti tevynei izanga. Ka reiskia įsipareigojimas.tautai mazvydas. Maironis isipareigojimas tevynei rasinys. Rasinys apie isipareigojima.

Samprotavimo rašinys. Ką reiškia būti įsipareigojusiam tėvynei?

Tėvynė - tai ne tik skambus žodis, lydintis mus nuo mažų dienų, tai ne tik tauta, tam tikroje teritorijoje einanti savo istoriniu keliu. Tėvynė man yra mano namai, gimtoji žemė, kurioje aš užaugau ir kurios aš nenorėčiau palikti. Galiu net teigti, kad tėvynė savotiškai primena mylimiausią bei brangiausią žmogų - mamą. Mano manymu, kiekvienas turintis Lietuvos pilietybę turi jausti bent menkiausią įsipareigojimą savo tėvynei. Martynas Mažvydas jautė pareigą tėvynei, jis siekė išsaugoti jos gimtąją kalbą beisuteikti galimybę lietuviams skaityti lietuviškai, todėl parašė „Katekizmą“. Manau, kad kiekvienas esame įsipareigoję didžiuotis bei rūpintis savo tėvyne, ginti ją ir jos teises ir esant progai tinkamai ją pristatyti kitiems.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (645 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ika
  • Įsipareigojimas tėvynei
    10 - 4 balsai (-ų)
Įsipareigojimas tėvynei. (2014 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/isipareigojimas-tevynei.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 03:01
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!