Įsipareigojimų apskaita, konspektas


Pateikite informacijos judėjimo eiliškumą darbo užmokesčio apskaitoje. Kas yra nekompensuojamas darbo laikas. Kas yra darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Kaip skirstomas atlygis darbuotojui? Apibrėžkite. Kaip skaičiuojamas vidutinis darbo užmokestis. Kas įskaičiuojama ir neįskaičiuojama į vidutinį darbo užmokestį. Suskaičiuoti darbo užmokestį atostogų atveju. Kaip balanse ir pelno nuostolių ataskaitoje atsispindi atostoginių kaupiniai. Kokie daromi išskaičiavimai iš darbo užmokesčio. Kokios sąskaitos sąskaitų plane skiriamos DU skaičiuoti. Įmonės trumpalaikio turto apskaita gryni pinigai , gautinos sumos , atsargos , vertės sumažėjimas. Kokie uždaviniai keliami pinigų apskaitai. Kas atsako už pinigų apskaitą. Kaip dokumentuojamos kasos operacijos? Kaip pasirašomi pinigų apskaitos dokumentai? Kaip elgtis , jeigu pinigų apskaitos dokumentas sugadintas. Pinigai kelyje yra. Kas yra pinigų ekvivalentai. Išvardinkite elektroninių pinigų požymius. Kokias operacijas įmonėje atlieka atskaitingas asmuo. Kaip apskaitoje skirstomas ir įvertinamas ilgalaikis turtas. Kokia verte ilgalaikis turtas parodomas balanse? Kokios išlaidos įskaitomos į ilgalaikio materialiojo turto įsigijimo savikainą. Pradėjusi ilgalaikį materialųjį turtą naudoti ir šį faktą patvirtinus turto įvedimo į eksploataciją aktu , jo nusidėvėjimas pradedamas skaičiuoti. Taikant pagreitintus nusidėvėjimo skaičiavimo metodus , visada apskaičiuojamas. Kaip apibrėžiamas VAS ilgalaikis nematerialusis turtas. Kaip skaičiuojamas ilgalaikio turto nusidėvėjimas amortizacija? Kaip ilgalaikio materialaus turto nusidėvėjimas įtakoja įmonės finansinius rezultatus pateikite atskirų nusidėvėjimo metodų atvejus.


1.Pateikite informacijos judėjimo eiliškumą darbo užmokesčio apskaitoje.Darbo laikas apskaitos žiniaraštis – darbo užmokesčio apskaičiavimo žiniaraštis – bendrasis žurnalas – didžiosios knygos sąskaitos

2.Kas yra nekompensuojamas darbo laikas?Tai yra laikas už kurį neapmokama

3.Kas yra darbo laiko apskaitos žiniaraštis?Visų darbuotojų vardai, pavardės, jų pareigos, darbo grafiko numeris ir nustatytas darbo valandų skaičius per mėnesį. Jame kasdien žymimas kiekvieną dieną dirbtas laikas ir neatvykimo į darbą atvejai.

4.Kaip skirstomas atlygis darbuotojui? Apibrėžkite.Atlygis darbuotojui skirstomas į trumpalaikį (per 12mėn), ilgalaikį (daugiau nei per 12mėn), akcijų verte pagrįstą atlygį (pagal įmonės nuosavybės vertybinių popierių vertę arba kuris gali būti suteikiamas akcijoms, akcijų pasirinkimo pirkti sandoriais ar kitais nuosavybės vertybiniais popieriais) ir išeitines išmokas.

5.Kaip skaičiuojamas vidutinis darbo užmokestis?Jį galima skaičiuoti valandomis ir dienomis.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (1088 žodžiai)
  • Universitetas
  • Samanta
  • Įsipareigojimų apskaita, konspektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Įsipareigojimų apskaita, konspektas. (2020 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/isipareigojimu-apskaita-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 13:04
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo