Įsiskolinimų valdymo poveikis įmonės kreditingumui AB DFDS Seaways


Įvadas. Įsiskolinimų valdymo poveikis įmonės kredetingumui. Kreditingumo esmė. Skolų apibūdinimas ir jų rūšys. Linijinės laivybos įmonės vidinė ir išorinė aplinka. AB DFDS Seaways įmonės įsiskolinimų valdymo poveikio vertinimas kreditingumui. AB DFDS Seaways įsipareigojimų vertinimas ir valdymas. AB DFDS Seaways Mokumo – likvidumo, pelningumo rodikliai. Aplinkų įtakos analizė. Išvados. Siūlymai. Diskusija. Literatūra. Priedai.

Labai svarbu prieš suteikiant paskolą, teisingai įvertinti įmonės kreditingumą. Įmonės kreditingumo įvertinimas susideda iš tokių vertinimų pakopų – išorinės, vidinės arba finansinės aplinkos bei planuojamos veiklos. Deja, skolos dažnai yra apmokamos vėluojant, o kartais ir visai neapmokamos. Apie įsiskolinimą valstybinėms institucijoms, darbuotojams, kitiems juridiniams asmenims yra svarbiausia nuoroda į tai, kad įmonė turi finansinių sunkumų. Tad būti skolininku gali sau leisti tik įmonės, kurios turi finansinių sunkumų arba įmonės, kurios nesirūpina savo reputacija, o skolos joms yra nesėkmingo gyvavimo šaltinis.

Tyrimo objektas AB DFDS Seaways įmonės finansinė veikla už 2007-2011 metus.

Darbo tikslas – nustatyti DFDS Seaways skolų valdymą ir jų įtaką kreditingumui

Tyrimo uždaviniai:

1.Apibūdinti įmonės kreditingumo esmę.

2.Įvertinti AB DFDS Seaways įsiskolinimų finansinę būklę.

3.Išnagrinėti išorinės bei vidinės aplinkos veiksnius įtakojančius įmonės kreditingumą.

Darbo struktūrą:

Pirmoje dalyje analizuojami skirtingos sąvokos, kurioje bus aprašoma skirtingų autorių nuomonės.

Antroje dalyje kontroliuojami materialiniai ir finansiniai ištekliai bei jų pokyčiai įmonėje, kaip ir kokius pasirinkti tinkamus finansavimo šaltinius.

  • Microsoft Word 214 KB
  • 2015 m.
  • 57 puslapiai (12321 žodžiai)
  • Mokykla
  • Erika
  • Įsiskolinimų valdymo poveikis įmonės kreditingumui AB DFDS Seaways
    10 - 4 balsai (-ų)
Įsiskolinimų valdymo poveikis įmonės kreditingumui AB DFDS Seaways. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/isiskolinimu-valdymo-poveikis-imones-kreditingumui-ab-dfds-seaways.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 20:51
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo