Iškalbos meno egzaminas


Kalbos kultura ir iskalbos menas egzaminas. Iskalbos meno raida referatai. 7 pasaulio stebuklai referatas. Iskalbos egzaminas. Iškalbos menas konspektas. Iškalbos psichologija. Iskalbos menas pasaulyje. Septyni pasaulio stebuklai referatas. Iškalbos menas darbai. Iškalbos menas.

Septyni pasaulio stebuklai. Septynių pasaulio stebuklų pristatymas. Susipažinimas su septyniais pasaulio stebuklais. Pirmasis pasaulio stebuklas. Antrasis pasaulio stebuklas. Trečiasis pasaulio stebuklas. Ketvirtasis pasaulio stebuklas. Penktasis pasaulio stebuklas. Šeštasis pasaulio stebuklas. Septintasis pasaulio stebuklas. Apibendrinimas.

Rvv04m studentė julija vaišner.

Dėstytoja kalbos tikslas. Supažindinti klausytojus su septyniais pasaulio stebuklais, papasakoti apie kiekvieną išsamiau.

Tikslų siekimo būdas. Literatūros šaltiniai: intnuo neatmenamų laikų septynetui teikiama ypatinga reikšmė - jis laikomas magišku arba šventu skaičiumi.

Vieni seniausių dalykų, kuriuos sieja skaičius septyni – tai septyni pasaulio stebuklai, garsiausi ir nuostabiausi senovės statiniai bei meno kūriniai. Pirmasis visai išlikęs rašytinis šaltinis, kuriame aprašomi septyni pasaulio stebuklai, priskiriamas antipratui iš sidano ( ii a. Pr. Kr. ). Šis antiprato sudarytas pasaulio stebuklų sąrašas, į kurį vietoj gynybinių babilono sienų vėliau įtrauktas aleksandrijos švyturys, nepasikeitė iki šių dienų. Pažymėtina, kad antipatras į savo knygą įtraukė tik tuos stebuklus, kuriuos jo laikais dar buvo galima pamatyti, pavyzdžiui babelio bokštas antipatro gyvenamuoju laikotarpiu buvo jau sugriuvęs, taigi, nelaikytas įžymybe .

šia kalba norėčiau jus artimiau supažindinti su šiais pasaulio stebuklais. Papasakoti kaip jie atrodė ir kuo jie yra ypatingi.

Seniausias pasaulio stebuklas - egipto piramidės, arba egipto faraonų kapavietės. Beje, iki 1889 m. Tai buvo aukščiausi statiniai žemėje (vėliau jas pralenkė eifelio bokštas).

Piramidės - milžiniški akmeniniai laidojimo statiniai. Jose būdavo: koridoriais sujungti faraono ir valdovės kapai, netikras kapas plėšikams apgauti ir kelios vėdinimo angos.

Pati didžiausia ir įspūdingiausia piramidė, tai cheopso piramidė gizojo, egipte, pavadinta jos statytojo cheopso vardu,- seniausias ir vis dėl to vienintelis daugmaž išlikęs pasaulio stebuklas. Šis milžiniškas statinys kartais vadinamas didžiąja piramide; ji minima pirmoji tarp kitų pasaulio stebuklų.

ši piramidė bei didžioji kinų siena- didžiausi statiniai žmonijos istorijoje. Piramidės aukštis- 146,6 m, taigi ji prilygsta maždaug 50 aukštų dangoraižiui. Cheopso piramidės akmens luitų pakaktų visoms bažnyčioms, per xx amžių pastatytoms vokietijoje.

įsakymą statyti piramidę davė jaunasis faraonas cheopsas, kai mirė jo tėvas. Cheopsas, kaip ir visi jo pirmtakai norėjo būti palaidotas piramidėje. Jis irgi troško, kad jo piramidė būtų didesnė, gražesnė ir puošnesnė už kitas. Piramidės statybai prireikė apie du milijonus luitų. Milžiniškas statinys sveria apie 400 000 tonų. Tokiam statiniui reikėjo rasti specialią vietą. Tinkama vieta buvu rasta gizoje. Ten tvirtas uolėtas pagrindas galėjo išlaikyti piramidės svorį.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (1569 žodžiai)
  • Kolegija
  • Almantas
  • Iškalbos meno egzaminas
    10 - 2 balsai (-ų)
Iškalbos meno egzaminas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/iskalbos-meno-egzaminas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 05:33
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo