Išlaidų valdymas


Išlaidų valdymas. Įvadas Tikslas ir uždaviniai. Įvadas. Paprastai būtų galima. Jei asmuo planuoja savo pajamas ir išlaidas - tai jau asmeninių finansų valdymas. Asmeniniai finansai - tai pinigų ir jų išlaidų planavimas. Išlaidos. Išlaidų sąvoka pirmiausia reiškia pinigus. Išlaidos dažniausiai pasireiškia kasdien. Namų ūkio išlaidų klasifikacija. Į grupes ar pogrupius namų ūkio išlaidos skirstomos remiantis įvairiais požymiais. Pagal įsigyjamų ar vartojamų gėrybių rūšį namų ūkio išlaidos skirstomos į dvi grupes. Pagal pasikartojimo dažnumą namų ūkio išlaidos skirstomos į dvi grupes. Namų ūkio išlaidų. Asmeninio vartojimo išlaidos. Asmeninio vartojimo išlaidos sudaro didžiausią namų ūkių biudžetų dalį. Pagal centrinę klasifikatorių duomenų bazę (CKDB). Asmeninio vartojimo išlaidų sudėties ir struktūros analizė turi didelę praktinę reikšmę kiekvienam žmogui. Asmeninių finansų planavimas ir išlaidų valdymas. Asmeninių finansų valdymo esmė yra išleisti mažiau pinigų nei uždirbate tam. Yra 5 pagrindiniai asmeninių finansų valdymo principai biudžeto planavimas. Taupyti – tai. Išvados. Išlaidos - tai pinigai, išleidžiami prekėms pirkti. Literatūros sąrašas.   Išlaidos ir jų klasifikacija.


Įvadas Tikslas ir uždaviniai: 1.Išanalizuoti, kas yra išlaidos ir kokia jų klasifikacija. 2.Išanalizuoti, kas yra asmeninio vartojimo išlaidos. 3.Išanalizuoti, kaip valdyti savo asmenines išlaidas. Išvados Literatūros sąrašas.

Pagal centrinę klasifikatorių duomenų bazę (CKDB), nuo 2017m. sausio mėn. 1d. įsigaliojo nauja asmeninių išlaidų klasifikavimo sistema, kurią sudaro dešimt grupių: 1.Maistas ir nealkoholiniai gėrimai 2.Alkoholiniai gėrimai, tabakas, narkotikai 3.Apranga ir avalynė 4.Būstas, vanduo, elektra, dujos ir kitas kuras 5.Būsto apstatymo, namų ūkio įranga ir kasdieninė namų priežiūra 6.Sveikata 7.Transportas 8.Ryšiai 9.Poilsis ir kultūra 10.Švietimas.

  • MS PowerPoint 957 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (900 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovilė
  • Išlaidų valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Išlaidų valdymas. (2018 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/islaidu-valdymas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 06:55
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!