Išleistuvės


Šiandien kviečiame pavartyti vaikystės knygą, kur pasaulis toks tyras, šviesus ir laimingas, o vaikai it mažas daigelis skleidžiantis naujus pumpurus dideliam gyvenimui. Sustokim, tiek daug dar norisi pasakyti. Bet metas eiti – ir ateina diena, kurios visi nekantriai laukėme. Prisiminkime kaip gi prabėgo Jūsų vaikystė darželyje. Prisiminkime tuos laikus, kai atėjote į darželį. Viskas buvo nauja, neįprasta. Buvo tokia graži diena ir skaičiai švietė saulė. Pabūkime dabar tais pirmais saulės spindulėliais. „Saulės šokis“. ( Po šokio vaikai sustoja į žiogo dainąPažiūrėkime kaip gražiai saulės spindulėliai apšvietė mūsų pievą. O čia tiek daug žiedų ir nuo seno čia gyvena žiogas.

Ačiū už pasveikinimą. Mes ir gi norėtume Jums įteikti dovanėlę. (Vaikai atsitupia).

Taip smagu buvo pievoje pasišokti. Gražu kaip aplinkui viskas žydi, gera klausyti paukščių čiulbėjimo, jausti medžių ošimą. Pažadinkime žirgelius, kad pamatytų gamtos grožį.

Rodos nieko neįvyko, o įvyko šitiek daug. Jau nuo rugsėjo saulėto ryto, kiekvienas iš Jūsų taps moksleiviu.

Dėkojame direktorei už pasveikinimus. Buvote maži, šiandien jau dideli, tai gi ir mokyklos durys Jums jau atvertos, tik tereikia įteikti diplomus kurių esate verti. Prašome vaikučiai atsisėsti, pradedame diplomų įteikimą. ( visi sėdasi atgal į vietas)

Ar esate patenkinti gavę diplomus? O dabar dar kartą prisiminkime darželį.

Šiandien vartėm dar mažytę Jūsų gyvenimo knygą į kurią rašysite savo gyvenimo istoriją. Lai pasklinda Jūsų kelyje gėris, grožis ir sėkmės, geriausios kloties Jums linki čia esantys žmonės.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (532 žodžiai)
  • Mokykla
  • Irma
  • Išleistuvės
    10 - 3 balsai (-ų)
Išleistuvės. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/isleistuves.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 00:25
×