Išleistuvių organizavimas viešbučio restorane


Išleistuvių pobūvio organizavimas. Pobuviu organizavimas baigiamasis darbas. Etikos kodeksas restoranas. Viesbucio pobuvio renginio scenarijus. Isleistuviu planai. Restoranai isleistuves. Pobuvio scenarijus. Išleistuvių pobūvio organizavimas viešbučio restorane. Sventes organizavimas kursinis. Pobuviu organizavimas mokslobaze.

Technologijų egzamino baigiamojo darbo techninė užduotis. Pirmosios idėjos užduočiai atlikti. Numatomų darbų sąrašas. Pagrindinės egzamino baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Išleistuvių pobūvio modelio projektavimas. Išleistuvių pobūvio modelio projektinės idėjos analogų idėjų analizė. Projektinės idėjos įgyvendinimo planas. Paslaugos suteikimo grafinis vaizdas. Išteklių ir medžiagų parinkimas egzamino baigiamojo darbo produktui. Egzamino baigiamojo darbo paslaugai pasirinktos darbo priemonės ir įranga. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Išleistuvių pobūvis yra svarbi ir įsimintina šventė, todėl jo organizavimas reikalauja kruopštaus ir sistemingo visų detalių apgalvojimo. Galvodamas apie galutinį pobūvio rezultatą, stengiausi neapsiriboti paprastais jo organizavimo sprendimais, o kurti šventę pasitelkdamas fantaziją ir išradingumą. Kuriant paslaugos išpildymo modelį, pasirodė itin svarbu sukurti paslaugą aktualią šiuolaikiškam žmogui. Domėjimasis įvairių technologijų panaudojimu pobūvių organizavime paskatino ieškoti naujų įdomių sprendimų. Išleistuvių pobūvyje dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir mokinių tėvai bei mokytojai, todėl ruošdamas pobūvio modelį, stengiausi atsižvelgti į įvairių amžiaus grupių poreikių tenkinimo ypatumus. Mano kuriamas pobūvio modelis gimė iš didelio noro sukurti jaukią ir nuotaikingą aplinką visiems skirtingo amžiaus pobūvio svečiams. Kadangi, organizuojant pobūvius, dažnai susiduriama su finansinėmis problemomis (dažnai pobūvio organizavimas reikalauja nemažų investicijų į dekoravimo elementus), nusprendžiau kad mano tikslas yra ne tik suorganizuoti pobūvį, bet ir padaryti tai panaudojant kuo pigesnes, paprastesnes ir lengvai prieinamas ar namuose turimas medžiagas.

Mano kuriamos paslaugos inovatyvūs kūrybiniai sprendimai gali būti konkurentabilūs rinkoje. Pobūvius rengiančios firmos Lietuvoje nėra specializuotos, tad būtent išleistuvių pobūvio organizavimo modelis (kuris taip pat su pakeitimais gali būti pritaikomas ir kitokiems, ir verslo, pobūviams) gali siekti naujos verslo nišos užpildymo. Pobūvio organizavimo estetika Lietuvoje, galima teigti, dar nėra išplėtota, tad įvairūs nauji kūrybiniai sprendimai skatina kurtis gražioms tradicijoms.

  • Microsoft Word 771 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2289 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gedas
  • Išleistuvių organizavimas viešbučio restorane
    10 - 1 balsai (-ų)
Išleistuvių organizavimas viešbučio restorane. (2012 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/isleistuviu-organizavimas-viesbucio-restorane.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 04:11
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo