Išleistuvių scenarijus


Išleistuvių scenarijai. Išleistuvės darželyje. Isleistuves darzelyje scenarijus. Eilėraščiai išleistuvėms. Išleistuviu scenarijus darželyje. Darzelio isleistuviu scenarijus. Priesmokyklinuku isleistuviu scenarijus. Išleistuvės darželyje scenarijai. Priešmokyklinukų išleistuvės. Isleistuviu scenarijai darzelyje.

Sveikos mamytės, tėveliai ir visi susirinkę svečiai, atrodo visai neseniai jūs, tėveliai, pirmą kartą atvedėt savo vaikus į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio ir nežinomybės: kas bus? , kaip jūsų atžalėlė pritaps naujoje vietoje, kaip jausis tarp naujų žmonių. Po kurio laiko ir jūs ir jūsų vaikai pripratot prie visko ir darželis daugeliui tapo artimas, kaip antri namai. Tačiau laikas bėga kaip greita srauni upė, ir mūsų vaikai, kaip paaugę paukščiukai jau yra pasiruošę skristi į tolimą kelionę. Taigi šiandien čia susirinkome prisiminti viską kas buvo ir palinkėsim savo vaikams geros kelionės į nuostabų žinių pasaulį. Eilėraščiai. Išleistuvių programa.

Pažvelkime į praeitį. Padaryti tai mums padės Artiom ir Inesa, jie padeklamuos eilėraštį:

Vienas gražiausių dalykų gyvenime yra draugystė. Kiekvienas vaikas, atėjęs į darželį susipažįsta su kitais grupės vaikais, susidraugauja ir neretai ši draugystė tęsiasi ilgus metus. Taigi dabar mes norėtume visus norinčius pakviesti padraugauti žaidime – ratelyje, kuris vadinasi

Nuostabiausios kiekvieno vaiko gyvenimo akimirkos yra akimirkos praleistos su savo mamyte. Todėl ši šventė taip pat skirta ir jums, mylimos mamos, tam, kad šių vaikų mamos labiau išsiskirtų iš minios, joms vaikai paruošė skrybėles su savo vardais (mamoms uždedamos skrybėlės).

Prašyčiau pasakyti, kokie yra metų laikai? (žiema, pavasaris, vasara, ruduo)

Mūsų vaikams taip pat labiausiai patinka vasara, jie net išmoko ir jums padainuos dainele „Vasarėlė, kur gi tu?“

Darželyje vaikai ne tik žaidžia, bet ir išmoksta daug įvairių dalykų. Ingrida pristatys save ir papasakos Jums, kaip jai sekasi darželyje:

Ko gero niekam ne paslaptis, kas pastumia mūsų vaikus viskuo domėtis, ieškoti, atradinėti... Žinoma, kad tai jų smalsumas. Mūsų darželio kiemelyje lankosi daug paukščiukų, gal žinote jų pavadinimus (vaikai vardija paukščių pavadinimus). Darželio vaikai su paukščiukais jau susipažino, kas rytą jiems nuneša likusius nuo pusryčių trupinėlius ir su jais sveikinamės daina:

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2016 m.
  • 3 puslapiai (788 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nadezda
  • Išleistuvių scenarijus
    9.3 - 6 balsai (-ų)
Išleistuvių scenarijus. (2010 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/isleistuviu-scenarijus.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 17:55
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo