Išmanioji maitinimo kėdutė


Šiaulių valstybinės kolegijos. Verslo ir technologijų fakulteto. Vadybos ir komunikacijos katedra. Organizacijos komunikacijos ištęstinių studijų programos 3 Šiauliai. Išmaniosios maitinimo kėdutės idėja. Sujungiamos išmaniųjų svarstyklių ir išmaniųjų žaislų technologijos. Esama rinka ir konkurentai. Esame pirmieji, gaminantys tokio tipo maitinimo kėdutes. Idėjos unikalumas. Naudojantis išmaniaja kėdute. Inovacinės idėjos nauda ir rizika. Išmaniosios maitinimo kėdutės idėjos nauda Skatina vaiko saviugdą. Ginčytini klausimai ir jų sprendimas. Kodėl nesuderinti tikslai? – blaškymasis tarp kelių interesų. Idėjos kūrimo veiksmų planas. Atsarginis idėjos įgyvendinimo planas. Organizuojama ir vykdoma šalies gyventojų apklausa. Komunikacijos planas. Idėjos įgyvendinimui reikalingas biudžetas. Šaltiniai.


Sujungiamos išmaniųjų svarstyklių ir išmaniųjų žaislų technologijos; Kėdutės padėkliuke įmontuotas sensorinio valdymo mini ekranas. Jis atlieką mokomąją funkciją. Liečiant ekraną galima pasirinkti spalvų pažinimo ir kūno dalių, abėcėlės ir skaičiavimo pamokas, taip pat galima parinkti grojaraštį, kurį sudaro 20 vaikiškų dainelių. Kėdutėje yra įmontuotos išmaniosios svarstyklės, leidžiančios sekti vaiko svorį, riebalų bei vandens kiekį organizme ir apskaičiuoti dienos kolorijų normą.

Esame pirmieji, gaminantys tokio tipo maitinimo kėdutes. Konkurentai yra prekės pakaitalai – išmaniosios svarstyklės ir paprastos maitinimo kėdutės, kurios ir daro įtaką mūsų rinkai. Gaminio pranašumai konkurentų atžvilgiu: Pateikiama tiksli informacija; Informacija iškart rodoma ekrane ir nereikia atskirai prisijunginėti su telefonu; Baterija veikia 18 mėnesių; Įmontuotos svarstyklės yra gana jautrios, todėl iškart įsijungia vos prisilietus; Modernus, akį traukiantis dizainas; Ekranas padengtas apsauginiu, vandeniui atspariu sluoksniu, lengvai įskaitomas su oranžiniu apšvietimu; Kėdutė yra plastikinė, todėl ją paprasta valyti; Kėdutė kompaktiška, mobili, itin mažo svorio; Kėdutė turi daug reguliuojamų dalių.

Naudojantis išmaniaja kėdute, galima ne tik patogiai maitinti vaiką, sekti jo fizinių parametrų pokyčius, bet taip pat jį ugdyti – mokyti pažinti ir skirti spalvas, mokyti abėcėlės, skaičiavimo bei kūno dalių pavadinimų. Jei vaikas šiek tiek suirzęs ir neramus, jam pralinksminti ir nuraminti galima panaudoti 20-ties dainelių rinkinį, kuris yra įrašytas sistemoje.

  • MS PowerPoint 114 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (615 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelija
  • Išmanioji maitinimo kėdutė
    10 - 1 balsai (-ų)
Išmanioji maitinimo kėdutė. (2019 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismanioji-maitinimo-kedute.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 18:31
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo