Išmanioji programėlė kūno analizei verslo planas


Įvadas. Įmonės aprašymas. Vertybės ir principai. Misija/vizija. Produktas. Tikslai. Paslauga. Pirkėjai. Konkurentai. Finansai. Komanda. Išvados. Šaltiniai.

Kiekvienas iš mūsų nori gyvybingai gyventi , kuo mažiau sirgti ir sveikai maitintis , tačiau šie dalykai kainuoja arba jūsų pinigus arba jūsų laiką. Tad mūsų kompanija sumanė padaryti išmaniųjų telefonų programėlė , kuri leistų jums sužinoti apie jūsų kūną kuo daugiau , paskirtų jums tam tikra dietą ir patartų sportinius pratimus tik jums. Mes pamanėme , kad norint nueiti pas daktarus ir pasitikrinti sveikatą , turi laukti ilgas eiles prie vieno daktaro , jei nori tam tikros dietos , turi tartis su dietologu , kuris atims daug jūsų laiko ir pinigų ir galiausiai jei nori sportuoti , turi prašyti pratimų sąrašo , kuris būtų skirtas jūsų kūnui . Mūsų programėlė visus šiuos išvardintus dalykus galės padaryti tiesiog jūsų išmaniajame telefone ir tai jums kainuos dešimt ar net daugiau kartų pigiau nei tai kainuotų viską darant vaikštant pas atskirus žmonės.

UAB „Body feel“ teiks išmaniųjų telefonų programėles , kurios bus susijusios su jūsų kūno analizės ir sveikatos tikrinimu , dietos pasirinkimu ir sportinių pratimų patarimais. Sparčiai tobulėjant technologijoms , mūsų komanda sugalvojo neatsilikti nuo evoliucijos ir padėti žmonėms kartu su technologijų pagalba. Tokį platų paslaugų spektrą ,kurį siūlo mūsų programėlė nėra sukūrus nei viena kita kompanija , dėl to mes į rinką einam su dideliu pasitikėjimu ir su patikima preke.

  • Microsoft Word 135 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (932 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mario
  • Išmanioji programėlė kūno analizei verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Išmanioji programėlė kūno analizei verslo planas. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismanioji-programele-kuno-analizei-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 10:56
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo