Išmaniosios transporto programėlės


Įvadas. Android yra atviro kodo operacinė sistema, daugiausia naudojama išmaniuosiuose telefonuose, nors ją galima įdiegti ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose, kaip kad planšetiniame kompiuteryje. Moovit kėlionių planuotojas. Smart Measure.

Ši programa gali būti ypač naudinga stebint pokyčius transporto priemonių ar lėktuvų, ir stebėti vibracijas bet kokios rūšies. Ši programa gali būti naudojama įvertinti veiklą su Niutono 2 jėgoms nustatyti.

Iš visų dydžių pagreičių ar G-Force duomenys gali būti registruojami ir eksportuojami į elektroniniu paštu arba per "Google" diską kaip .csv faila naudojant kablelį arba kabliataškį kaip skyriklį. Nustatymuose galima pasirinkti duomenis nuo praėjusio laiko arba laikrodžio laiką, keisti linijos storį arba pakeisti duomenų rinkimo greitį.

Ratų ir padangų skaičiavimo programėlė, ant pasirinkto modelio parodo kokios turetų būti padangos, arba kokie galimi analogai, keičiant matmenis visualiai per java script antvaizduoja ratlankį ir padangos dydi.

Programėlė padedanti sekti kuro kiekio, sanaudų ir kainų kitimą. Padedanti registruoti kiek sunaudojame kuro, ir padedanti taupyti.

Automatinė duomenų programa kurioje yra 53 skirtingų markės automobilių technines specifikacijos.

  • Microsoft Word 6015 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (615 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas
  • Išmaniosios transporto programėlės
    10 - 10 balsai (-ų)
Išmaniosios transporto programėlės. (2015 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismaniosios-transporto-programeles.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 19 d. 17:24
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!