Išmaniųjų lempučių elektroninė parduotuvė verslo planas


Įvadas. Vertybės, misija, vizija, tikslai. Produktas. Konkurentai. Pirkėjai. Rinkodaros strategija. Komanda. Verslo modelis. Finansai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Paprastos LED lemputės rinkoje atsirado ne taip jau seniai. Jų šviesos spektras yra didesnis nei paprastų ar fluorocencinių lempučių ir jos yra taupesnės bei ilgesnis tarnavimo laikas, tačiau jos yra šiek tiek brangesnės. LED lempučių yra labai platus pasirinkimas, tačiau daugelis iš jų yra nekokybiškos, neatitinka vartotojų lūkesčių.

Kaip ir daugelis dabartinių produktų LED lemputės pereina į naują technologinį etapą, tai yra išmaniosios technologijos. Išmaniosios LED lemputės yra naujas žingsnis apšvietimo technologijose. Išmaniąją LED lemputę sukūrė ir užpatentavo kompanija “Philips”. Ši lemputė ypatinga tuo, kad naudojantis pulteliu, išmaniuoju telefonu ar kompiuterio galima keisti šviesos intensyvumą, stiprumą, spalvą bei nustatyti pageidaujamus įsijungimo ar išsijungimo parametrus ir dar daug kitų naudingų ir įdomių funkcijų. Internetinis verslas gali būti puiki pradžia vystyti savo verslą (pardavinėti lemputes), nes į kitas perpildytas rinkas gali būti gana sunku įsibrauti ir pradėti konkurencingą verslą. Kadangi šiandien mes neįsivaizduojame pasaulio be šiuolaikinių technologijų ir interneto. Informacinės technologijos sparčiai tobulėja ir daro vis didesnę įtaką žmonių gyvenimams. Dėl to ne paslaptis, jog tai palietė ir verslo aplinką. Prieiga prie interneto leidžia atsiverti naujoms rinkoms.

Vertybės priklauso nuo įmonių veiklos pobūdžio, patirties, strategijos, todėl dažniausiai visose įmonėse būna skirtingos. Vertybės padeda kurti bendrovės vidinę kultūrą, sudaro sąlygas naujoms idėjoms atsirasti. Vertybės: profesionalumas, kokybiškos paslaugos, atsakomybė, sąžiningumas, pagarba, lankstumas, dėmesys žmonėms. Mūsų įmonės veikla paremta vertybėmis, kurios nukreipia darbuotojus vienoda linkme - didinti savo kompetenciją ir pritaikyti ją kasdieniame darbe kompanijos labui.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 757 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1272 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Išmaniųjų lempučių elektroninė parduotuvė verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Išmaniųjų lempučių elektroninė parduotuvė verslo planas. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismaniuju-lempuciu-elektronine-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:58
×