Išmaniųjų technologijų įvedimas į maitinimo įstaiga


Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Apie įmonę, tyrimo objektas. Materialiniai bei finansiniai ištekliai. Techninė ir organizacinė dokumentacija. Vadybiniai sprendimai. Veiksniai, paskatinę diegti/kurti inovaciją picerijoje ,,Čili pica“. Inovacijų generavimo šaltiniai. Organizacijos bedradarbiavimas su kitomis institucijomos diegiant inovaciją. Idėjų akceptavimas. Idėjų realizavimas. Literatūros šaltiniai. Išvados.


Inovacijų diegimo projekto detali informacija: nurodomas tikslas, pradiniai duomenys, techninė ir organizacinė dokumentacija, materialiniai bei finansiniai ištekliai, ir būtiniausi vadybiniai sprendimai.

•Inovacijos vadovai – sudaro projekto planus, organizuoja, motyvuoja ir valdo komandą – Karoli, Auksė, Ivona.

•Specialistai (programuotojai) – žmonės, kurie kuria produktą - (IT specialistai. Pasirinkta įranga – Apple iPad, tai populiariausio pasaulyje prekinio ženklo įranga, kuri pasižymi patikimumu bei geromis techninėmis savybėmis. Programinė restoranų sistema „Lightspeed“ yra profesionali programinė įranga pasižyminti patogiu naudojimusi, praktiška bei atliekanti daugybę naudingų funkcijų, kurios padeda sklandesniam restorano darbui.

Darbuotojų apmokymams skirti viršvalandžiai – 23 žmonės ( 1 restorano direktorius, 2 vadybininkai, 20 darbuotojų (2pamainos)), apmokymų trukmė 1,5h – atlyginimams apie 150,00Eu.

IT inžinierius specialistas, kuris atliks fizišką inovacijos diegimą bei apmokymus darbuotojams – 400,00Eu.

Susidariusios pastoviai ilgos eilės, tiek per dienos pietus, tiek vakarais, savaitgaliais.

Nesklandumai, padavėjų užmiršimas įmušti kažką, o klientas, galėdamas savitarnos būdu užsisakyti, nebūtų jokių nepatogumų ir kaltinimų.

Konkurentai, visada norima pasirodyti prieš klientus geriau ir didinti jų skaičių.

Dirbančių darbuotojų nuomonių pasidalinimas ir iš jų padarytas bendras sprendimas.

(jei įmanomas, o jei neįmanomas, tai aptarti veiksnius, kas trukdo)

Finansų trūkumas. Pilnai neįgyvendinta inovaciją dėl galėjimo mažo tik investavimo.

Išmaniųjų technologijų įvedimas į restorano veiklą Lietuvoje yra vienas iš pirmųjų, kuris leidžia įmonei supanašinti interesus su savo klientais. Tokia darbo priemonė Lietuvoje mažai kur pastebima, o jos įvedimas į tokią didelę maitinimo paslaugomis užsiimančią įmonę kaip „Čili pica“ būtų didelis žingsnis į priekį tarp visų Lietuvos restoranų. Visoje Europoje jau vis dažniau galima apsilankyti tokio tipo darbo priemonėmis besinaudojančiuose restoranuose, ko apie Lietuvą pasakyti tikrai negalėtumėme.

Kadangi ši inovacija dar nėra labai išvystyta Lietuvoje, į tai atsižvelgiant, idėja realizuojama tik viename iš tinklo restoranų, siekiant išvengti rizikos, jog nepasiteisinus inovacijai, galima patirti milžiniškus nuostolius. Kaip žinia šiais laikais technologijos sparčiai keičiasi, todėl šis veiksnys yra didelis šuolis integruojantis į išmaniąją rinką, iki šiol restorane buvo naudojami tiesiog dideli, liečiamą ekraną turintys kasos aparatai, kurie stovėdavo tam tikrose restorano vietose, o ši technologija leis kasos aparatą „turėti kišenėje“.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 64 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1671 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eliza
  • Išmaniųjų technologijų įvedimas į maitinimo įstaiga
    10 - 3 balsai (-ų)
Išmaniųjų technologijų įvedimas į maitinimo įstaiga . (2017 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismaniuju-technologiju-ivedimas-i-maitinimo-istaiga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:00
×