Išmanusis namas


Išmanaus namo projektas. Veiklos sąnaudos ir pajamos. Finansavimo šaltinių poreikio nustatymas. Rizika. Išmanaus namo projekto įgyvendinimo rinkos aplinkos analizė. Įmonės veiklos apibūdinimas. Literatūra.

Projektas „Išmanusis namas“ — proga pažinti naujų technologijų įtaką žmonių gyvenimui ir buičiai. Mes šią idėją pasirinkome dėl keletos priežasčių: Visu pirma, norėjome sužinoti plačiau apie jos įgyvendinimą Lietuvoj, apie konkurenciją, vartotojų norus. Antra, naujausios ir inovatyviausios technologijos neatsiejama šių dienų dalis, daranti milžinišką įtaką mūsų visų kasdieniniam gyvenimui, todėl manome Išmaniojo namo projektas prigytų mūsų šalyje ir netgi sulauktu didėlės sėkmės ir pasisekimo. Taigi, pasidomėjome ir parengėme išmaniojo namo projektą. Mūsų tikslai: siekiame supažindinti visus žmones su išmaniojo namo veikimu, ir jų vaidmeniu ateityje.

Išmanusis namas, tai toks namas, kuriame namo savininkas, gali jaustis tikro nuosavo namo ,,valdovu”. Jam nereikia vargti, dėl tokių procesų, kaip, kambarių termometrų reguliavimas, kambario drėgmė, vėdinimo sistemos priežiūra, žadintuvas, namų ar vartų rakinimas bei atidarymas, signalizacija, šviesos junginėjimas, ir t.t. Visi šie procesai gali būti atliekami nuotoliniu būdu. Dabar yra daug nuotolinio valdymo sistemų, kurios padeda žmogui sutaupyti laiką, teikia komfortą ir sumažina namo priežiūros sąnaudas. Tačiau tokių sistemų daugiausia yra su nuotoliniu valdymo pultu, kuris veikia namo ribose, tai taip pat yra vienas iš apribojimų. Mūsų tikslas yra visiškai išlaisvinti žmogų nuo pastovios namo vidaus aplinkos priežiūros, tačiau neatimti galimybės valdyti namą ir būnant jame. Mūsų produktas yra sukurtas nuotolinio valdymo principu, tačiau yra esminis skirtumas – namas yra valdomas mobiliuoju telefonu. Valdymas telefonu – namo savininkas išsiunčia trumpąją žinutę į imtuvą esantį name, kuris tą gautą žinutę perduoda mikro valdikliui, kuris iššifruoja atsiustą žinutę ir perduoda informaciją į namo valdymo kompiuterį. Kompiuteriui apdorojus informaciją, perduodama atitinkamus nurodimus į atitinkamus namo valdymo įrenginius ar buitinius prietaisus. Įvykdžius nurodytą komandą, namų kompiuteris išsiunčia savininkui pranešimą, kad viskas sėkmingai įvykdyta.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1566 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Išmanusis namas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Išmanusis namas. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismanusis-namas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 12:37
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo