Išmanusis šaldytuvas verslo planas


Projekto aprašymas. Tikslas. Prekės aprašymas. Makroaplinkos analizė. Prekės/ paslaugos apibudinimas. Kainos ir jos poveikio klientui nustatymas. Paskirstymo kanalų apibūdinimas. Rinkos tyrimas. Reklamos biudžetas. Literatūra.

Smart cooking – ši funkcija automatiškai suranda receptą pavyzdžiui vakarienei, iš šaldytuvo viduje esančių produktų.

Smart fixing – funkcija, leisianti nuotoliniu būdu įmonės inžinieriams prisijungti prie jūsų šaldytuvo, taip tvarkant gedimus, bei atnaujinant programine įrangą.

Taip pat įmanoma šaldytuvo ekrane užsakyti produktus iš parduotuvės juos pristatant tiesiai į namus.

Dėl prekės importavimo iš kaimyninių šalių, numatomi muito mokesčiai, kurie padidins prekės kainą. Rizika,jog dėl politinės situacijos, sumažės domėjimasis preke.

Kadangi mūsų produktas pagrinde orientuotas į vakarų ir rytų rinkas,kur technologijų vystymosi lygis yra ganėtinai aukštas, o žmonės yra labai užimti, todėl mūsų prekė gerokai palengvins buitį

Sparti šiuolaikinė informacinių technologijų raida bei visuomeninių procesų dinamiškumas kelia naujas užduotis.Tačiau, technologine prasme, mūsų tikslinė rinka sparčiai domisi naujovėmis ir išradimais, todėl nėra numatomų problemų įskiepijant mūsų produktą į rinką.

Mūsų prekė yra išskirtinė tuo, kad yra įdiegtos moderniausios, unikaliausios technologijos t.y, „Wi-Fi“ ryšys, suderinamumas su išmaniuoju telefonu, liečiamas ekranas, įvairios programėlės mažinančios darbą virtuvėje ir t,t.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1044 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Išmanusis šaldytuvas verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Išmanusis šaldytuvas verslo planas. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismanusis-saldytuvas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:11
×