Išmoningųjų kortelių (smart card) technologijos


Technologijų referatai. Ismoninguju korteliu panaudojimas. Išmoningųjų kortelių pritaikymas bankininkysteje.

Neabejotiną vaidmenį versle vaidina ir vienas iš informacinio amžiaus simbolių – tai išmoningosios kortelės. Žvilgtelėkime į savo piniginę: banko kortelė, studento ir vairuotojo pažymėjimai, prekybos centro nuolaidų kortelė, kelios lojalumo programų kortelės, identifikacinis nacionalinės martyno mažvydo bibliotekos skaitytojo pažymėjimas. Šiame darbe panagrinėsime, kaip veikia išmoningosios kortelės ir kas lėmė tokio plataus masto išmoningųjų kortelių populiarumą. Įvadas. Išmoningosios kortelės sandara ir veikimo principas. Sandara. Veikimo principas. Išmoningųjų kortelių saugumas. Išmoningųjų kortelių naudojimas praktikoje. Verslas. Bankininkystė. Kitos verslo sferos. Transportas. Kitos gyvenimo sferos. Dalykinė rodyklė. Literatūra.

Besiformuojantis informacinis amžius iš esmės keičia verslo aplinką, nes jam būdinga vis stiprėjanti konkurencija, rinkų globalizacija, vartotojų lūkesčių augimas bei sparti informacinių technologijų pažanga ir jos sąlygoti pokyčiai versle. Pripažįstama, kad abipusiškai naudingų santykių su vartotojais sukūrimas bei palaikymas turėtų tapti prioritetiniu įmonės tikslu. Sėkmingą veiklą rinkoje užtikrina ne tik kokybiškos prekės ir vartotojų aptarnavimas, bet ir naujų konkuravimo metodų taikymas. Veikiant naujoms informacinėms technologijoms, virtualumas bei sisteminiai tinklai tapo modernios ekonomikos skiriamaisiais požymiais. Informacinės technologijos pakeitė marketingo teorijos sudedamuosius elementus. Daugelis teoretikų bei praktikų, apibūdindami interaktyvumą, pabrėžia neišvengiamą jo įtaką naujų marketingo paradigmos krypčių atsiradimui.

It integruojantis į komunikacijos ir ryšių sritį, jų svarba verslui tampa akivaizdi. Naujų marketingo priemonių teikiamos galimybės sąlygojo ir naujų marketingo paradigmos krypčių atsiradimą. Interaktyvaus marketingo koncepcijos esmė – naujos komunikacinės technologijos, įgalinančios versle išvengti ilgų tarpinių grandinių ir sąlygojančios nutolimo nuo vartotojų veiksnį.

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (2559 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marijus
  • Išmoningųjų kortelių (smart card) technologijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Išmoningųjų kortelių (smart card) technologijos. (2010 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ismoninguju-korteliu-smart-card-technologijos.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 17:50
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo