Išorinė ir vidinė komunikacija


Įvadas. Teoriniai komunikacijos aspektai. Komunikacijos ir organizacinės komunikacijos apibrėžtys. Organizacijos vidinės komunikacijos samprata (1, 2016) (5, 2016). Verslo organizacijos išorinės komunikacijos struktūra ir procesai(3, 2016). Organizacijos išorinės komunikacijos samprata ir elementai. Išorinės komunikacijos elementai (2, 2016). Organizacijos išorinės komunikacijos kanalai ir barjerai (2, 2016). Komunikacijos barjerai (6, 2016). Organizacijos vidinė ir išorinė komunikacija. Išvados. Literatūros sąrašas.


Paveiksle pateikiama komunikacijos sąvokos interpretacija, kad būtų lengviau apibrėžti sąvoką patiems.

Elektroniniai kanalai – tai komunikacija, kuri yra vykdoma naudojantis elektroninėmis priemonėmis: kompiuteriu, telefonu, elektroniniu paštu, intranetu, DVD laikmenomis, elektroniniais laiškais, blogais, balso paštu, vaizdinėmis konferencijomis, trumpaisiais pranešimais, darbalaukio žinutėmis ar naudojantis socialiniais tinklais. Rašytiniai kanalai – tai komunikacija, vykstanti spausdintų dokumentų pavidalu, pvz. metinės ataskaitos, organizacijos žurnalai, , brošiūros, atvirutės, memorandumai, plakatai, komunikacijos paketai ar kitos spausdintos komunikacijos priemonės.

(2, 2016)Keturios svarbiausios komunikacinės veiklos kategorijos, arba efektyvios organizacijos komunikacijos elementai: (7, 2016)

Verslo organizacijos išorinės komunikacijos struktūra ir procesai (2, 2016) (3, 2016)

Organizacijos išorinės komunikacijos samprata ir elementai (2, 2016) (6, 2016)

Pranešimų konkurencija. Esant didelei pranešimų gausai, gavėjui sunku sutelkti dėmesį kažkuriam vienam pranešimui;

1. Ar žinote, kas yra vidinė ir išorinė komunikacija organizacijoje?

Apklausos dalyviai efektyviai naudoja komunikaciją. Darbe su viršesniais už save naudoja formalią komunikaciją. Su bendradarbiais, kolegomis didžiąją bendravimo dalį sudaro neformalus bendravimas. Komunikacija darbe beveik nuolatos reikalauja grįžtamojo ryšio ir galima vertinti, kad dauguma komunikacijos efektyvumu yra patenkinti.

  • Microsoft Word 186 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (4646 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Išorinė ir vidinė komunikacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Išorinė ir vidinė komunikacija. (2017 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/isorine-ir-vidine-komunikacija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 15:25
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo