Išorinės laikmenos


Išorinės laikmenos. Kas yra išorinės laikmenos? Kompaktinis diskas (CD) Atmintukas Standus diskas (HDD) Atminties kortele. Išorinės laikmenos – tai kompiuterių informacijos sugyklos į kurias dažniausiai įrašomi duomenys. Populeriausios išorinių laikmenų gaminimo firmos. Kompaktinis diskas (cd). Kompaktinis diskas – padengtas plona metaline plėvele ir apsauginiu lako sluoksniu. Atmintukas. Atmitukas tai laikmena, kuri prijungiama prie kompiuterio per USB jungtį. Standus diskas (HDD). Standus diskas – yra pagrindine laikmena kompiuterije. Atminties kortelės (SD). Atminties kortelės – tai mažiausios išorinės laikmenos. Ačiū už dėmesi.

Atmitukas tai laikmena, kuri prijungiama prie kompiuterio per USB jungtį. Duomenims atmintukus įrašyti ir juose laikyti yra naudojamos mikroelektrines integruotos schemos. Ši laikmena yra populiari, nes ji maža o jos talpa didelė. Didžiausia šio USB talpa 512gb.

Standus diskas – yra pagrindine laikmena kompiuterije. Jame telpa nuo kelesdiašimt GB iki keletos TB duomenų informacijos. HDD diskai buna jau iškarto imontuoti kompiuteryja.

  • MS PowerPoint 1073 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (195 žodžiai)
  • Džiugas
  • Išorinės laikmenos
    10 - 2 balsai (-ų)
Išorinės laikmenos. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/isorines-laikmenos.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 02:15
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo