Ispanija Istorija ir kiti šalies ypatumai


Įvadas. Istorija Ispanijos. Geografinė padėtis. Demografija. Ispanijos virtuvė .Aptarnavimas. Išvados.


Šios šalies žmonės yra nepaprastai mandagūs ir formalūs. Ispanai nepakenčia tiesioginės konfrontacijos, tokį elgesį jie laiko asmens orumo įžeidimu. Sveikindamiesi ispanai linkę pabučiuoti abu skruostus, susitikę ir išsiskirdami ir net susitikę ką nors pirmą kartą. Ispanijoje reikia vengti naudoti „nykščio į viršų“ ženklą. Ai reiškia paramą baskų separatistiniam judėjimui. Paprastai ispanai pietauja apie 14val., o vakarieniauja apie 22val. Vykstant į šią šalį reikia nusiteikti ir kiek kitokiai restoranų tvarkai. Pietums siūlomų karštų patiekalų jūs galėsite užsisakyti iki vakaro. 17-18 val., jie valgo lengvus užkandžius. Vakarienė paprastai daug lengvesnė nei pietūs ir valgoma apie 20 val.

Taigi apibendrindama norėčiau pasakyti, kad Ispanijos gamta yra įvairi, maistas skiriasi atskirų regionų gyventojų tradicijos ir charakteris. Šios gražios šalies virtuvė tipiška Viduržemio jūros šalių virtuvė, tačiau pagrindą sudaro paprastumas. Ispanijos kulinarinį paveldą galimą skirstyti pagal du kriterijus šalies dalis ir šalies regionus. Pirmasis kriterijus pagal kurį skirstomas kulinarinis paveldas yra šalies dalys. Antrasis kriterijus pagal kurį skirstomas Ispanijos kulinarinis paveldas yra geografiniai šalies regionai.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (3404 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Ispanija Istorija ir kiti šalies ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Ispanija Istorija ir kiti šalies ypatumai. (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ispanija-istorija-ir-kiti-salies-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 14:27
×
105 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo