Ispanija skaidrės


Skaidres apie ispanija. Skaidres apie sali. Ispanijos skaidres. Skaidres apie salis. Skaidres ispanija. Pristatymas apie ispanija.lt. Apie madrida skaidres. Apie turkijos patiekalus skaidres. Ispanijos nacionalinis herbas. Madridas ispanija skaidres.

Ispanijos karalius chuanas karlosas. Ispanijos sostinė madridas. Ispanijos herbas. Ispanijso vėliava. Ispanijos krašto istorija. Ispanijos gamta. Ispanijos nacionalinis gamtos paminklas. Gyventojai. Tradicijos. Alhambros tvirtovė. Donjanos nacionalinis parkas. Ispanijos maistas. Ispanijos nacionalinis patiekalas. Šokiai ir muzika. Flamenko. Šventės. Pavasario šventė. Ryšiai su lietuva. Politinė sistema. Kultūra. Ispanijos mokyklos. Kas ispaniją išskiria iš kitų es šalių?

Kordoba - vienas žymiausių Ispanijos miestų. Kuriame yra išlikę daugiasia senovės elementų.

Daugiausia iškasama mineralinių medžiagų. Jauniausia Konstitucija ( priimta 1978m. Gruodžio 6d). Madridas yra vienintelė Europos sostinė, įkurta ne prie upės. Palyginant su kitomis ES šalimis, gyvenimas Ispanijoje yra vienas pigiausių. Ispanija yra viena iš pasaulio mašinų eksporto lyderių. 99% šalies gyventojų yra katalikai.

  • MS PowerPoint 1019 KB
  • 2016 m.
  • 27 puslapiai (645 žodžiai)
  • Simona
  • Ispanija skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Ispanija skaidrės. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ispanija-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 21:02
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo