Ispanų virtuvė


Ispanu virtuves receptai. Ispanisko maisto receptas.

Ispanų virtuvė. Įvadas. Teorinis temos „ispanų virtuvė“ pagrindimas. Produktų gavimas. Nacionalinis patiekalas. Tradicinės ispanų šventės. Kavos rūšys. Projektinė dalis. Darbo planavimas. Projekto trukmė. Projekto biudžetas. Eksperimentinė dalis. Ispaniško patiekalo paruošimas. Įrankiai ir priemonės. Maisto produktai. Energetinė vertė. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Karštoji, saulėtoji Ispanija. Šalis, kuri gali pasigirti ne tik nuostabiausiais vaizdais, peizažais, jūra ar puikiu klimatu, derlingomis žemėmis, bet ir skaniausiais bei populiariausiais valgiais, gėrimais. Šiame projektiniame darbe bus galima sužinoti, kokiu maistu Ispanija žavi ne tik saviškius, bet ir užseniečius. Kadangi šalies klimatas ir žemė yra palankūs įvairiausių daržovių, vaisių bei prieskonių augimui, ispanų virtuvėje galima rasti niekur neragautų patiekalų, pagardintų nematytais švelniausiais ir aštriausiais prieskoniais, žolelėmis, skaniausiais bei pikantiškiausiais padažais, garnyrais. O kad Ispanija dar ir begale kavos receptų garsėja – tikrai ne kiekvienas žino. Neįtikėčiausi kavos receptai, kurie tikrai priverčia susimąstyti, ar verta gerti. O paragavus pajunti saulėtosios Ispanijos karštą ir aistringą ritmą. Taip pat bus paminėta ir tradicinės ispanų šventės, per kurias pagal seniausius papročius gaminamas ispaniškas maistas. Iš kartos į kartą perduodami receptai, kurie gyvuoja virtuvėje iki šių dienų. Taip pat trumpai aprašysiu nacionalinį ispanų patiekalą. Ir tikrai įdomu sužinoti, koks jis, iš ko gaminamas, kur gaunami produktai jį gaminti, kiek metų jis jau puikuojasi ispaniškų patiekalų olimpo viršūnėje. Te mantendrá caliente en España y en el mundo nos sorprendió a sus más sabrosos y exquisitos platos - Te ir toliau karštoji Ispanija mus bei visą pasaulį stebina savo pikantiškiausiais, skaniausiais patiekalais.

  • Kulinarija Referatas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (709 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Roberta
  • Ispanų virtuvė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ispanų virtuvė. (2013 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ispanu-virtuve.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 07:18
×