Išrinkite ir pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knyga idomią šešiolikmečiui. Argumentuokite savo požiūrį


Lietuviu autoriaus knyga idomi sesiolikmeciui. Lietuviu autoriu knygos. Pastaruju metu lietuviu autoriu knyga. Argumentai uz miestu sventes, kurios padeda populiarinti kulturini pavelda. David crystal knyga. Pristatykite keliu. Lietuviu autoriu knygos aprasymas. Lietuviu autoriu knygu aprasymai. Knyga 16-meciui kalbejimas. Knygos sesiolikmeciui.

Išrinkite ir pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knygą, įdomią šešiolikmečiui. Argumentuokite savo požiūrį.

Mano tikslas savo kalboje argumentuotai įrodyti pastarųjų metų lietuvių autoriaus knygą įdomią šešiolikmečiui.

„knyga-sudėtingiausių stebuklų, žmonijos sukurtų kelių į laimę ir ateitį“. Taigi aš perskaičiau melvino burgeso knygą „heroinas“. Ji mane sužavėjo savo išskirtinumu ir savitumu,todėl, kad ji yra paremta tikrais faktais ir tai tik dar labiau skatina norą skaityti šią knygą. Šia knyga susidomi netgi pats smalsiausias jaunuolis,kuris maištauja prieš savo tėvus,ir mano esąs protingesnis už kitus,tačiau nėra viskas taip paprasta ir lengva. Bandysiu išsakyti savo požiūrį į šią paauglių istoriją.

Pirmiausia ši knyga pasižymi šiuolaikišku paauglių gyvenimo vaizdavimu, kas vyksta dabar galbūt vyks ir ateityje. Jaunuolių maištas pasireiškia pabėgimu iš namų, dėl tėvų griežtumo ir smurto,tai įrodo toks epizodas, kai jaunuolis taras pabėga iš namų dėl tėvų girtuokliavimo.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (352 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kastytis
  • Išrinkite ir pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knyga idomią šešiolikmečiui. Argumentuokite savo požiūrį
    10 - 1 balsai (-ų)
Išrinkite ir pristatykite pastarųjų metų lietuvių autoriaus knyga idomią šešiolikmečiui. Argumentuokite savo požiūrį. (2012 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/isrinkite-ir-pristatykite-pastaruju-metu-lietuviu-autoriaus-knyga-idomia-sesiolikmeciui-argumentuokite-savo-poziuri.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 10:10
×