Išsišakojusios grandinės tyrimas


Neišsišakojusi elektrinę grandinę. Neišsišakojusi kintamosios srovės grandinė.

Išsišakojusios grandinės tyrimas. Išmatuoti įtampas ir sroves išsišakojusioje grandinėje. Patikrinti kirchofo dėsnio galiojimą. Įjungiame ir parengiame darbui matavimo generatorių, voltmetrą ir fazometrą. Sujungiame grandinę pagal parodytą schemą. Išmatuojame išėjimo įtampos efektinę vertę u ir įtampos mazge a efektinę uab bei pradinę fazę ab. Pakeičiame tiriamąją grandinę taip, kad būtų galima išmatuoti neišsišakojusios grandinės dalies srovę, t.y. jos efektinę vertę I1 ir pradinę fazę 1 . Išmatuojame dydžius reikalingus šios srovės efektinei vertei ir pradinei fazei rasti.

Darbo tikslas:išmatuoti į. Išmatuojame išėjimo įtampos efektinę vertę u ir įtampos mazge a efektinę UAB bei pradinę fazę jab.

Išmatuojame elementų r2 ir r3 įtampų efektines vertes ur2 ir ur3 bei pradines fazes jr2 ir jr.

Sukeičiame vietomis grandinės elementus l su r2 ir c su r3, ir išmatuojame elementų l ir c įtampų efektines vertes ul ir uc bei jų pradines fazes jl i ir jc.

Pakeičiame tiriamąją grandinę taip, kad būtų galima išmatuoti neišsišakojusios grandinės dalies srovę, Jos efektinę vertę i1 ir pradinę fazę j.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (212 žodžiai)
  • Universitetas
  • Liuda
  • Išsišakojusios grandinės tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Išsišakojusios grandinės tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/issisakojusios-grandines-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 02:40
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo