Išskirtys knygos apie sėkmingus žmones analizė


Išskirtys sėkmės istorija. Knyga iskirtys. Išskirtys. sėkmės istorija. Isskirtys knyga.

Įvadas. Socialinė padėtis. Sėkmės istorija. Ilgaamžiškumo paslaptis. Naudota literatūra.

Išskirtųjų, kurių pasiekimai peržengia įprastas ribas gyvenimas klostosi pagal ypatingą, netikėtą logiką, kurią atskleisdamas autorius kuria puikų ir tuo pačiu provokuojamą planą, kaip išgauti daugiausia, ką sugeba žmogus. Ši knyga apie vyrus ir moteris, kurie daro ką nors ne taip kaip visi.

„Išskirtys“ knygoje autorius supažindina su viena po kitos išskirties rūšimis genijais, verslo magnatais, roko žvaigždėmis. Atskleidžia įžymaus tenisininko paslaptys, kas lemia futbolo komandos sėkmę, apžvelgia kuom skiriasi geriausi pilotai nuo pilotų, kurie yra patyrę avarijų. Kodėl visų kiečiausių Niujorko advokatų CV beveik vienodi? Paaiškina kodėl azijiečiai yra gabūs matematikai. Rašytojas tyrinėdamas tarp esančių žmonių – kvalifikuotų, talentingų ir energingų – gyvenimus teigia, kad sėkmės supratimas yra klaidingas.

Kitaip tariant, nepakanka paklausti, kokie yra sėkmingi žmonės. Kad atskleistume sėkmės ir nesėkmės logiką, reikia paklausti, iš kur jie. Knygoje paaiškinama kas yra praktinis intelektas ir kodėl jis svarbesnis už IQ. Knygoje sužinojau, kodėl žmogaus kilmė ir kultūra svarbi po dviejų šimtų metų.

  • Psichologija Esė
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1251 žodžiai)
  • Eglė
  • Išskirtys knygos apie sėkmingus žmones analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Išskirtys knygos apie sėkmingus žmones analizė. (2013 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/isskirtys-knygos-apie-sekmingus-zmones-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:44
×