Istoriją galima pažinti įvariais būdais


Dažnai teigiama kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją pdf. Daznai teigiama,kad istoriniai filmai padeda pazinti istorija.

Dažnai teigiama, kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Remdamiesi. Konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Visu pirma, siuolaikiniams zmonems viskas, tuo tarpu ir istorija, labiau patrauklu ir pritraukiama, kai yra pateikiama idomiu, veiksmo kupinu filmu. Vienas geriausiu pavyzdziu yra Zako Snyderio rezisuotas, 2006 metais isleistas filmas „300“. Jame yra pasakojama apie viena is svarbiausiu apie 480 metu pries Kristu vykusio karo tarp graiku ir persu daliu, kur karalius Leonidas su 300 stipriausiu spartos vyru kovojo su daug stipresne persu kariuomene. Sis filmas turi itempta siuzeta bei didziai ir galingai atrodancias kovu scenas. Bet tikras filmo grozis yra tai, kad filmas puikiai ir tikroviskai parodo tuo metu vykusius ivykius, pritraukiancius gilintis sia tema daugiau, bet tuo paciu ir sukuria ir idomu, visiem priimtina filma. Jis yra ivertinas 7.7 is 10 internetineje svetaineje, yra laimejes 9 apdovanojimus ir nominuotas daugiau nei 25, todel istorija, pateita filmais, yra lengviau suprantama bei sudomina kiekviena.

  • Adobe PDF 100 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai
  • Mokykla
  • Giedrius
  • Istoriją galima pažinti įvariais būdais
    10 - 2 balsai (-ų)
Istoriją galima pažinti įvariais būdais. (2013 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorija-galima-pazinti-ivariais-budais.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 14 d. 22:00
×