Senovės Kinijos klausimas:Kokia buvo valstybė Senojoje Kinijoje,ir kas tą valstybę valdė???!

Monika

Senovės Kinijos klausimas:Kokia buvo valstybė Senojoje Kinijoje,ir kas tą valstybę valdė???!

KlausimaiIstorijaLygis: Mokykla1 atsakymasKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Kinijos civilizacija yra viena seniausių pasaulyje esanti rytinėje Azijos dalyje. Rašytiniai Kinijos istorijos šaltiniai siekia 1500 pr. m. e.

Pagrindiniai civilizacijos židiniai formavosi prie Chuanchės ir Jangdzės upių. Kinijoje atsiradusios paveldimosios dinastijos sukūrė biurokratinę sistemą, kuri didele dalimi rėmėsi konfucianizmu. Kiniją vienijo rašytinė kalba, o šnekamieji vietiniai dialektai smarkiai skyrėsi vienas nuo kito.

Kiniją valdžiusios dinastijos:

Senovės Kinijos civilizacija: Ankstyviausi su žmonėmis susiję radiniai dabartinės Kinijos teritorijoje yra du dantys ir akmens įrankiai, rasti Junanio provincijoje. Civilizacijos užuomazgų randama apie 8000 pr. m. e. Iki 5000 pr. m. e. vystosi žemdirbystė, ji derinama su medžiokle, žvejyba. Neolito žmonės augino kiaules, šunis, užsiiminėjo keramika. Apie 5000 pr. m. e. gyvavo keletas neolitinių kultūrų, tarp kurių vystėsi kontaktai. Ilgainiui iškilo Sia gentis. Džou dinastija, Čin dinastija, Han dinastija, Sui dinastija, Tang dinastija, Song dinastija, Juan dinastija, Ming dinastija, Čing dinastija. Pirmasis valdovas, pasivadinęs imperatoriumi- Qin Shi Huangdi.

2019 m. Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo