Šiuolaikinės olimpinės žaidynės tikslas ir nauda

Sofija

Koks šiuolaikinių olimpinių žaidynių tikslas? Ko siekiama dalyvaujant olimpinėse žaidynėse? Kam jos naudingos šiais laikais

KlausimaiIstorijaLygis: Mokykla1 atsakymasKlausimas atsakytas
Balandžio 1 d. 15:04
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (1)

Indrė

Šiuolaikinės Olimpinės žaidynės arba Olimpiada yra svarbiausios tarptautinės žiemos ir vasaros sporto šakų varžybos. Jose dalyvauja tūkstančiai atletų iš daugiau nei 200 šalių. Šiandien olimpinės žaidynės tampa vis modernesniu ir populiaresniu sporto renginiu. Vien artėjančiose olimpinėse žaidynėse Tokijuje yra spėjama, jog dalyvaus daugiau nei 11 tūkst. atletų iš daugiau nei 200 šalių. Žaidynės bus sudarytos iš 339 įvykių, 33 skirtingų sporto šakų. 2020 metais išvysime naujas sporto šakas, tokias kaip 3x3 krepšinis, beisbolas/softbolas, karate, riedlenčių sportas, laipiojimas, skvošas, banglenčių sportas ir ušu. Siekis. Olimpinis šūkis kiekvieną kviečia siekti aukštumų įveikiant ir pralenkiant pačiam save ne tik varžybų arenose, bet ir gyvenime. Esmė – asmeninio tobulumo siekis, kuris nebūtinai turi sutapti su siekiu nugalėti varžovą.

Balandžio 2 d. 15:54 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo