Sovietu Sąjunga žmogaus teises

Kokiais būdais Sovietų Sąjungoje buvo ribojamos žmogaus teisės? Labai prašau atsakykite.

KlausimaiIstorijaLygis: Mokykla9 atsakymaiKlausimas atsakytas
Gegužės 19 d. 20:47
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (9)

Neringa

Sovietų Sąjungoje vyriausybė naudojosi neribota valdžia. Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą.

Gegužės 19 d. 21:41 Geriausias atsakymas

vyriausybė naudojosi neribota valdžia. Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą.

Gegužės 19 d. 21:48
Arvydas

neribota valdžia. Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą.

Gegužės 19 d. 22:39
Liucijao

Žmogaus teisių ribojimas – sudėtinga konstitucinės teisės problema. Tik kai kurios žmogaus teisės priskiriamos absoliučioms, neribojamoms, pvz., teisė į gyvybę, teisė nebūti kankinamam ir žalojamam, kad su asmeniu nebūtų žiauriai, žeminant jo orumą elgiamasi, teisė nebūti vergijoje. Kitos teisės gali būti ribojamos. Kadangi Europos Žmogaus Teisių Teismui tenka dažnai spręsti bylas, susijusias su Europos žmogaus teisių konvencijoje numatytų žmogaus teisių ribojimo pagrįstumu, šio teismo praktikoje susiformavo tokios visuotinai pripažįstamos žmogaus teisių ribojimo pagrįstumo sąlygos: žmogaus teisių ribojimai laikomi pagrįstais, jeigu jie:

1) yra teisėti;

2) būtinai reikalingi demokratinėje visuomenėje.

Gegužės 20 d. 00:59
Matas

Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą.

Gegužės 20 d. 03:50
Morta

Draudė skaityti lietuviškai, draudė mokytis, draudė šnekėti oficialiose vietose lietuvisškai.

Gegužės 20 d. 12:46
Grassi

Kalbos cenzūra, negalima kūrinių išleisti jei jie kritikuoja valdžią

Gegužės 20 d. 15:06
rusne

Sovietų Sąjungoje vyriausybė naudojosi neribota valdžia. Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą

Gegužės 21 d. 19:12
rusne

Sovietų Sąjungoje vyriausybė naudojosi neribota valdžia. Buvo varžoma piliečių politinė veikla, nevykdavo reguliarūs ir laisvi rinkimai. Vyriausybė kontroliuodavo politinį, ūkinį, kultūrinį ir net privatų žmonių gyvenimą. Ir kad jie budavo žudydavo 

Gegužės 21 d. 19:14
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo