Istorijos egzamino klausimai atsakymai


Stanislovas sestrencevičius jozefinizmas. Istorijos egzaminu atsakymai 2005. 2015 metu istorijos egzamino atsakymai/. 2015 istorijos egzamino atsakymai. 2015 istorijos vbe atsakymai.

Istorijos egzamino klausimai atsakymai.

10. Kodėl 1905-1907m. Lietuvos žydai ir lenkai pasisakė už valstybingumo atkūrimą remiantis istoriniu-geografiniu principu?

Jei giliai jautė istorinės Lietuvos teritorijos vientisumą ir baiminosi, kad bus suskladyti.

1. Kokios lituanistines apraiskos atsirado kataliku baznycios bendruomeneje? - varniuose komplektuojamos lt knygos. 2. Bajoriskojo sajudzio metu ivyko?- bajorai pradejo teigiamai ziureti i valstiecius. 3. Ko nepavyko igyvendinti zemaiciu sajudziui?- a ir b (nepavyko įsteigti vidurinės mokyklos, gimnazijos, žemaičių akademijos).4. Kodel suiro lt kaimo bendruomene?-del socialinu-kulturiniu-ekonominiu situacijų Lietuvoje....5. Apie statuta..- Lietuviai myli laisve ir gerbia statuta.6. Apie kazkoki Kirkorą, kaip jis reme lt?- moraliskai ir materialiai. 7. Kodel blaivininkai buvo baznycia?- del karciamu ir bravoru. 8. Kodel lt rinkos but su lenkais, o ne rusais? - kad neprarastu savo valstybes.9. Kodel lt bajorai, kalbantys lenkiskai,pasirinko lenkija?-etnolingvistinis principas. 10. Kas yra jozefinizmo nesejas?- Stanislovas Sestrencevičius.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (381 žodžiai)
  • Evelina
  • Istorijos egzamino klausimai atsakymai
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Istorijos egzamino klausimai atsakymai. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorijos-egzamino-klausimai-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 19:10
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo