Istorijos egzamino testas


2012 istorijos egzamino atsakymai. Istorijos egzaminas 2012 atsakymai. Istorijos egzamino atsakymai 2012. Istorijos egzamino atsakymai. 2012 metų istorijos egzamino atsakymai. 2011 istorijos egzamino atsakymai. Istorijos egzamino 2012 atsakymai. 2011 istorijos egzamino testo atsakymai. Istorijos egzaminas 2012 rezultatai. Istorijos egzamino testai.

A iš jav valstybės sekretoriaus d. Maršalo kalbos. Iš molotovo telegramos laikinajam ssrs reikalų patikėtiniui čekoslovakijoje m. Bodrovui. Iš j. Stalino ir molotovo laiško j. Broz - titui ir jugoslavijos kp ck nariams. Iš šiaurės atlanto sutarties. Iš ssrs vyriausybės memorandumo dėl šiaurės atlanto sutarties. Remdamiesi šaltiniais, atlikite užduotis. Remdamiesi šaltiniais, nurodykite berlyno sienos pastatymo priežastis.

Karo metais europos biznio struktūra buvo vi¬siškai suardyta. Šis procesas išsėmė visas atsargas, kurių reikia ekonomikai rekonstruoti. Mūsų politika nėra priešiška kuriai nors šaliai ar doktrinai; ji kovoja prieš badą, skurdą ir chaosą. Jos tikslas - atgaivinti pasau¬lio ekonomiką, sukurti politines ir socialines sąlygas, kuriomis galėtų egzistuoti laisvos institucijos. Mums žinoma, kad tarp vadovaujančių jugoslavijos draugų sklando antitarybiniai pasisakymai, pavyz¬džiui, kad „vkp (b) išsigimsta", kad „ssrs vyrauja didžiavalstybinis šovinizmas", kad „ssrs siekia ekono¬miškai pajungti jugoslaviją", kad „kominformas yra vkp (b) priemonė pajungti kitų šalių komunistų par¬tijas". Šiuos antitarybinius pasisakymus lydi mintis, kad <. > tik jugoslavija yra tikrojo „revoliucinio socializ¬mo" nešėja. Jos siekia užtikrinti stabilumą ir gerovę atlanto vandenyno šiaurinės dalies regione. Jos tvirtai pasiryžo sujungti savo pastangas kolektyvinei gynybai, taikai bei saugumui išsaugoti. Todėl jos susitarė dėl tokios šiaurės atlanto sutarties. Laipsniškas komunistų diktatūros įvedimas rytų vokietijoje 1945-1946 m. Žiemą pakeitė ir vakarų vokietiją okupavusių valstybių politiką. Iš pradžių jos stengėsi nedaryti nieko, kas galėtų įžeisti sovietų sąjungą. Bet rusai elgėsi kitaip ir smarkiai piktinosi bet kokia, net ir pačia švelniausia, jų kritika, o apie kišimąsi į jų politikų rytų vokietijoje negalėjo būti nė kalbos. Pamažu amerikiečiai su britais pradėjo jų nepaisyti ir derino savo veiksmus. (. ) 1947 m. Sausį amerikiečių ir britų zonos susijungė į vieną ekonominį vienetą. Prancūzai iš pradžių prieštaravo bet kokiam žingsniui link vokietijos susivienijimo, tačiau, kai žlugo jų pastangos įtikinti rusus, kad sušvelnintų savo elgesį, jie pakeitė nuomonę, ir nuo 1947 m. Vasaros šios trys vakarų valstybės dažniausiai laikėsi bendros politikos (. ).

194 m. Birželį įvykdyta drastiška pinigų reforma. Surizikuota grąžinti rinkos ekonomikos mechanizmą - laisvą

Pasiūlą ir paklausą (. ). Bemaž pernakt parduotuvės prisipildė prekių, nematytų jau daugelį metų; per šešis mėnesius gamyba pakilo 50 procentų, o kitais metais - dar 25 procentais (. ).

  • Istorija Testas
  • Microsoft Word 194 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1621 žodžiai)
  • Lsjfhdei
  • Istorijos egzamino testas
    10 - 1 balsai (-ų)
Istorijos egzamino testas. (2012 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorijos-egzamino-testas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:58
×