Istorijos testas iš Lietuvos istorijos


Teisingas atsakymas yra Martynas Mažvydas. Teisingas atsakymas yra Jėzuitai. Teisingas atsakymas yra Jėzuitai. Teisingas atsakymas yra Pripažinę Romos popiežiaus valdžią stačiatikiai. Teisingas atsakymas yra. Kulvietis. Kulvietis. Teisingas atsakymas yra Seimo nario teisė panaikinti bet kokį seimo nutarimą. Teisingas atsakymas yra XVI. Teisingas atsakymas yra LDK teritorija išsaugojo atskirumą. Teisingas atsakymas yra LDK teritorija išsaugojo atskirumą. Pasirinkite vieną arba kelis. Teisingas atsakymas yra. Skarga. Teisingas atsakymas yra Vokiečių ordino atsiradimas Pabaltijyje. XVI. Valakų reformos vykdytojai siekė. Tolygiai paskirstyti valstiečiams prievoles. Vilniaus universitetui įkurti. Teisingas atsakymas yra Karaliaučiuje. Teisingas atsakymas yra Mikalojus Radvila Juodasis. Teisingas atsakymas yra Lotynų. Teisingas atsakymas yra Lotynų. Teisingas atsakymas yra Pranciškus Skorina. Teisingas atsakymas yra Pranciškus Skorina. Teisingas atsakymas yra Įstatymai užtikrina ir gina bajorų luomo interesus. Teisingas atsakymas yra plėtė humanitarinį mokymą. Teisingas atsakymas yra Kontrreformacijos judėjimas.


3.Unitais LDK buvo vadinami: Pasirinkite vieną:a. Priėmę katalikybės dogmas judaizmo išpažinėjai.b. Sugrįžę į katalikų tikėjimą protestantai.c. Atsivertę į krikščionybę islamo išpažinėjai.d. Pripažinę Romos popiežiaus valdžią stačiatikiai.Teisingas atsakymas yra: Pripažinę Romos popiežiaus valdžią stačiatikiai..4.Reformacijos idėjų skleidėjas Lietuvoje buvo: Pasirinkite vieną:a. M. Daukša.b. A. Kulvietis.c. A. Kojelavičius.d. V. Protasevičius.Teisingas atsakymas yra: A. Kulvietis..

5.„Liberum veto“ teisė – tai: Pasirinkite vieną:a. Seimo nario teisė panaikinti bet kokį seimo nutarimą.b. Seimo nario teisė nedalyvauti seimo posėdžiuose.c. Seimo nario teisė pateikti karaliui klausimą.d. Seimo nario teisė atsisakyti savo įgaliojimų.Teisingas atsakymas yra: Seimo nario teisė panaikinti bet kokį seimo nutarimą..6.Reformacija LDK pradėjo plisti: Pasirinkite vieną:

a. XVIII a.b. XVI a.c. XVII a.d. XV a.Teisingas atsakymas yra: XVI a..7.1569 m. sudarius Liublino uniją: Pasirinkite vieną:

a. Valdovai rinkti tik iš Jogailaičių dinastijos.b. Nustojo galioti lietuviški pinigai.c. Panaikintos LDK centrinės valdžios pareigybės.d. LDK teritorija išsaugojo atskirumą.Teisingas atsakymas yra: LDK teritorija išsaugojo atskirumą..

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (612 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Agnė
  • Istorijos testas iš Lietuvos istorijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Istorijos testas iš Lietuvos istorijos. (2017 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorijos-testas-is-lietuvos-istorijos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:28
×