Istorijos testas Pasaulis po Antrojo pasaulinio karo iki Stalino mirties


„Pasaulis po Antrojo pasaulinio karo iki Stalino mirties“. Aktyviausia valstybė antrajame pasauliniame kare. Įvardinkite šaltojo karo metus. Kuri valstybė po antrojo pasaulinio karo prarado didžiosios valstybės statusą? Įrašykite reikiamus žodžius. Atsakykite į pateiktus klausimus. Pagrindinės Antrojo pasaulinio karo aukos ir nuostoliai. Kokios valstybės po karo buvo vadinamos supervalstybėmis? Kova prieš komunizmą. Kas kvietė stoti į ją? Sudėkite žodžius į tinkamas vietas sakinyje. Sovietų Sąjungoje, Šaltasis, GULAG, Vakarų, Trumeno doktrina. Išnagrinėkite dokumentą ir atsakykite į klausimus.

Valdant _____________ šimtai tūkstančių žmonių vien už tai, jog gyveno vokiečių okupuotoje teritorijoje arba buvo išvežti į Vokietiją, pateko į Sibiro lagerius.

Naujoji JAV politika Europoje ir pasaulyje rėmėsi „__________________” , kuri nulėmė aktyvų JAV dalyvavimą kovoje su komunizmo plitimu už vakarų pasaulio vertybių išsaugojimą.

_____________ - Vyriausioji stovyklų valdyba, tvarkiusi priverčiamojo darbo stovyklas SSRS.

  • Microsoft Word 95 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (239 žodžiai)
  • Rasa
  • Istorijos testas Pasaulis po Antrojo pasaulinio karo iki Stalino mirties
    10 - 10 balsai (-ų)
Istorijos testas Pasaulis po Antrojo pasaulinio karo iki Stalino mirties. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorijos-testas-pasaulis-po-antrojo-pasaulinio-karo-iki-stalino-mirties.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 03:44
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo