Istorinis Prancūzijos pristatymas


Kurejas. Prancuzija. Apskritai apie Prancuzija. Prancuzijos populerumas pasaulyje. Prancuzijos istojimas i Europos sajunga. Prancuzijos finansavimas !!!! Prancuzija ka rejkia butinai žinoti. Prancuzijos populeriausias restoranas. Prancuzijos bendravimas su Lietuva. Napaleonas (ne tortas). Prancuzijos plotai. Prancuzijos žemynine dalis. Prancuzijos reliefas. Prancuzijos Sortas. Prancuzijos nusikalstamumas. Prancuzu pasiruošimas karui. Prancuzu talentai su maistu. Prancuzu šuns veisles.


Prancuzija-Tai šalis kuri yra viena iš gražeusiu visame pasaulyje Paryžius, Prancuzijos sostinė:.

Prancuzija, labai garasi šalis del savo kulinarijos žiniu.Taipat del savo labai geru gal net pujkiu žiniu apie statybas.

Prancuzija istojo i Europos Sajunga penkta(1957 m. kovo 25 d.).

Prancuzija ne labai daug skolinas iš europos sajungos.Galima sakyti, kad Prancuzijai nelabai rejkia Europos sajungos paramos.

1799 m.I savo rankas pereme valdzia Napaleonas Bonapartas jis buvo labai karingas visas pasaulis zino jo kovas ir žygius.Jis buvo Prancuzijos Karalius.

Prancuzija panaši i šešekampi.Bet Prancuzijos krantus skalauja netgi dvi juros: Atlanto ir Viduržemio jūros.

Prancuzams labai patinka ir ten labai daug talentingu futbolininku. Visi žinome Cristiano Ronaldo.Tai vat šis futbolininkas iš Prancuzijos.Labai turtingas ir ižimus žmogus.Taipat Prancuzai megsta tenisa ir labai daug teniso čempionatu vyksta būtent Prancuzijoje.

Prancuzija šuo metu yra labai rami ir nekaringa šalis bet anksčiau Pvz:XV a.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1995 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (503 žodžiai)
  • Ernestas
  • Istorinis Prancūzijos pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Istorinis Prancūzijos pristatymas. (2016 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/istorinis-prancuzijos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:50
×