Istorinių stilių suvestinė


 Istorinių stilių pavyzdžių suvestinė. Dizaino istorija. Viktorijos. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Viktorojos laikotarpio stilistika. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Art Noveau stilių. Laikotarpis. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Dadaizmo ir Kubizmo stilius. Izmas. Ekpresionizmo laikotarpis. Tai šiuolaikiniai meno kūriniai sukurti pagal ekspresionizmo stilistiką. Bauhaus. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Bauhauzo stilistiką. Tai šiuolaikinis plakatas ir dovanų maišeliai sukurti pagal Konstruktivizmo stilistiką. Art. deco. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Art Deco stilistiką. Postmodernizmas. Tai šiuolaikinė kortų pakuotė ir albumo viršelis sukurti pagal Postmodernizmo stilistiką. Skaitmeninė revoliucija XX a. pabaigoje. Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti naudojant skaitmenines technologijas. Tai šiuolaikinis filmo „Gravitacija“ plakatas.

Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Viktorojos laikotarpio stilistika. Panaudotas charakteringas teksto komponavimas (mažai erdvės, daug užrašų ), šriftai dominuoja, iliustracijos (rodantis pirštai), grafiniai elementai (linijos, kampai, paryškinimai...).

Tai šiuolaikiniai meno kūriniai sukurti pagal ekspresionizmo stilistiką. Panaudotas labai ekspresyvus minties perteikimo būdas, atsisakimas nuo realizmo.

Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Bauhauzo stilistiką. Panaudotas charakteringas teksto komponavimas, šriftai, erdvės žaidimas kompozicijoje, charakteringos spalvos, kontrastingumas.

Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti pagal Art Deco stilistiką. Panaudotas charakteringas šriftas (raidžių konstrukcija), charakteringas iliustracijos pateikimas (spalvų gradientas, tarsi papurkštos), geometriškumas.

Tai šiuolaikiniai plakatai sukurti naudojant skaitmenines technologijas. Panaudotas charakteringas šrifto komponavimas (permatomumas, užėjimas tektų ant teksto...), nuotraukos.

  • Dizainas Skaidrės
  • MS PowerPoint 5573 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (277 žodžiai)
  • Elžbieta
  • Istorinių stilių suvestinė
    10 - 6 balsai (-ų)
Istorinių stilių suvestinė. (2015 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/istoriniu-stiliu-suvestine.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:46
×