Išvesties įrenginiai (2)


Informacijos išvesties įrenginiai. Kokie yra išvesties įrenginiai?. Isvesties irenginiai projektorius. Kokie yra isvesties irenginiai. Kas yra išvesties irenginiai?. Skaidres apie kompiuterio irenginius. Isoriniai kompiuterio irenginiai skaidres. Išvesties įrenginiai ausinės. Isvesties irenginys ausines. Vidiniai kompiuterio itaisai skaidres.

Įvadas. Šio darbo uždaviniai:. Išvesties įrenginiai. Išvesties įrenginių tipai:. Vaizduoklis. Projektorius. Spausdintuvas. Plaktukiniai spausdintuvai. Adatiniai spausdintuvai. Rašaliniai spausdintuvai. Lazeriniai spausdintuvai. Braižytuvas. Vidinis garsiakalbis. Kolonėlės ir ausinės. Išvados. Naudota literatūra.

Mano darbo tikslas yra sužinoti kuo daugiau informacijos apie išvesties įrenginius.

Šio darbo uždaviniai:

oSužinoti kas yra išvesties įrenginiai

oSužinoti kokie yra išvesties įrenginiai

oSužinoti išvesties įrenginių paskirtį ir tipus

oTobulinti darbo su IKT įgūdžius

Pasiekiau savo darbo tikslą ir sužinojau nemažai informacijos apie išvesties įrenginius. Sužinojau kas yra išvesties įrenginiai, į ką jie skirstomi. Suradau kiekvieno išvesties įrenginio paskirtį, ypatybes ir svarbiausias savybes. Patobulinau darbo su IKT įgūdžius.

  • Microsoft Word 395 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1046 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ieva
  • Išvesties įrenginiai (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Išvesties įrenginiai (2). (2012 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/isvesties-irenginiai-2.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 07:25
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo