Išvestinės finansinės priemonės ir jų rizika


Įvadas. Darbo aktualumas. Išvestinės finansinės priemonės – neatskiriama prekybos ir finansų pasaulio dalis. Profesionalai nuo seno jas naudojo rizikai valdyti, tačiau bėgant laikui inovacijos, standartizavimas, rinkos reguliavimas ir vis didėjanti įvairovė lėmė, jog jų teikiama nauda tapo prieinama ir eiliniams investuotojams. Išvestinės finansinės priemonės. Ateities ir išankstiniai sandoriai. Pasirinkimo sandoriai. Pasirinkimo sandorių vertei įtaką darantys veiksniai. Apsikeitimo sandoriai. Palūkanų normos apsikeitimo sandoriai. Valiutos apsikeitimo sandoriai. Išvestinės finansinės priemonės ir jų rizika.

Darbo aktualumas. Išvestinės finansinės priemonės – neatskiriama prekybos ir finansų pasaulio dalis. Išvestinės finansinės priemonės yra vienas iš svarbiausių finansų rinkos produktų, nes šie finansiniai instrumentai skirti ir yra naudojami rinkos dalyvių apsidraudimui nuo nepalankaus kurio nors aktyvo kainos pokyčio rizikos arba šie finansiniai instrumentai naudojami prekybos tikslais.

Profesionalai nuo seno jas naudojo rizikai valdyti, tačiau bėgant laikui inovacijos, standartizavimas, rinkos reguliavimas ir vis didėjanti įvairovė lėmė, jog jų teikiama nauda tapo prieinama ir eiliniams investuotojams. Tačiau, nepatyrusiems investuotojams, investuoti į išvestines finansines priemones yra nepatartina.

Tyrimo objektas. Išvestinės finansinės priemonės.

Tyrimo tikslas. Išnagrinėti išvestines finansines priemones, aptarti šių finansinių priemonių keliamą riziką.

Tyrimo uždaviniai:

1.Pateikti išvestinių finansinių priemonių sampratą;

2.Išsiaiškinti išvestinių finansinių priemonių rizikos ir grąžos ryšį;

3.Išanalizuoti riziką kaip valdymą… ????;

Tyrimo metodai. Mokslinės literatūros analizė.

  • Finansai Referatas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (2058 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dyjuka
  • Išvestinės finansinės priemonės ir jų rizika
    10 - 7 balsai (-ų)
Išvestinės finansinės priemonės ir jų rizika. (2015 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/isvestines-finansines-priemones-ir-ju-rizika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 14:19
×